اولین جلسه آموزشی تصفیه آب در سال ۱۳۹۰ در دفتر مرکزی شرکت هیراب سان برگزار گردید.

اولین جلسه آموزشی تصفیه آب در سال 1390 در دفتر مرکزی شرکت هیراب سان با حضور عده ای از نمایندگان جدید شرکت برگزار گردید. در این دوره آموزشی ، متخصصین و کارشناسان شرکت هیراب سان، مطالب علمی و کاربردی در خصوص آب و تصفیه آب و همچنین نکات فنی مربوط به دستگاههای تصفیه آب را به شرکت کنندگان آموزش دادند. شرکت هیراب سان جهت افزایش سطح آگاهی علمی و توان فنی نمایندگان خود، همه ساله اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید. هدف نهایی از برگزاری این دوره های منظم آموزشی، افزایش رضایتمندی مشتریان از خدمات نمایندگان می باشد.
21 آوریل, 2011

اولین جلسه آموزشی تصفیه آب در سال ۱۳۹۰ در دفتر مرکزی شرکت هیراب سان با حضور عده ای از نمایندگان جدید شرکت برگزار گردید. در این دوره آموزشی ، متخصصین و کارشناسان شرکت هیراب سان، مطالب علمی و کاربردی در خصوص آب و تصفیه آب و همچنین نکات فنی مربوط به دستگاههای تصفیه آب را به شرکت کنندگان آموزش دادند.
شرکت هیراب سان جهت افزایش سطح آگاهی علمی و توان فنی نمایندگان خود، همه ساله اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید. هدف نهایی از برگزاری این دوره های منظم آموزشی، افزایش رضایتمندی مشتریان از خدمات نمایندگان می باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun