نمایشگاه ها

هـر سـاله در شـهرهـای مـختلـف میزبان حضور گرم شما هستیم ....  بیست و چهارمین همایش بین المللی صنعت ساختمان با حضور آکواجوی در شیـراز برگزار گردید

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تــولید سادگی نامــفـــهوم از صنـــعت چـاپ و با اســتفاده از طراحــان گــــرافیک است چاپگرها و مــتون بلکه روزنـــــــامه و مجـــــله در ســتـون و سـطرآنچنان که لازم است و برای شرایــط فعلی تکنولوژی مورد نیل دنیایپ بد طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد ...

  14 05 2023

  همایش نمایندگان آکواجوی حومه تهران در هتل المپیک برگزار شد

  همایش نمایندگاه آکواجوی حومه تهران در اسفند ماه سال 1400 در هتل المپیک تهران برگزار گردید

  12 03 2023

  نمایشگاه دستگاه های تصفیه آب آکواجوی در همدان برگزار می گردد

  به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان همدان، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه بازرگانی و لوازم خانگی در استان همدان انجام شده است .

  26 01 2023

  نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع با حضور آکواجوی در شهر رشت برگزار گردید

  این نمایشگاه در تاریخ 16 الی 19 شهریور ماه سال 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گیلان برگزار گردید.

  10 09 2022

  همایش نمایندگان آکواجوی در کرمان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، همایش نمایندگان و تکنیسین های آکوجوی در کرمان برگزار شد این همایش با حضور جمعی از مدیران شرکت هیراب سان و همچنین سرپرستان و نمایندگان استان کرمان ،همراه بود.

  27 08 2018

  نمایشگاه دستگاه های تصفیه آب آکواجوی در قزوین برگزار می گردد

  به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین ، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه شب يلدا در شهرستان قزوین انجام شده است .

  14 01 2018

  حضور آکواجوی در نمایشگاه صنعت ساختمان در استان البرز

  به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در کرج، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه صنعت ساختمان استان البرز انجام شده است .

  14 01 2018

  حضور آکواجوی در هفدمین نمایشگاه لوازم خانگی در اهواز

  به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در اهواز، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی درهفدمین نمایشگاه لوازم خانگی اهواز انجام شده است .

  11 12 2017

  حضور آکواجوی در نمایشگاه تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش در شیراز

  به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در یزد، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه تاسیسات یزد انجام شده است .

  15 11 2017
  مشاهده بیشتر