20 سال تجربه در زمـینه دستگاه های تصفیه آب
3 سال گارانتی بی قید و شرط
ارسال رایگان به سراسر کشور
500 نمایندگی فعال
استفاده از مواد Food Grade
اولین وارد کننده تصفیه آب خانگی در ایران
10 سال خدمات پس از فروش واقعی
نصب رایگان در سراسر کشور
گواهینامه بین المللی NSF
گواهینامه بین المللی WQA

کلیه اجزا و قطعات دستگاه تصفیه آب آکواجوی از مواد اولیه و پلاستیک های بهداشتی ساخته شده اند و کاملا مناسب برای مصارف بهداشتی و خوراکی هستند.

حـذف تــا آخــــریــــــــن اضــــــــافـــــــــات آب

دستـگاه هـای تصـفیه آب آکـواجوی طـیف وسیـعی از آلاینـده ها را حـذف می کنـند

  • کلــر CL
  • ذرات معلق SUS
  • ســرب Pb
  • نیتــرات NO3
  • جیــوه Hg
  • آرسنیــک As
کلــر CL

کلر باقیمانده در اثر ترکیب با مواد آلی موجود در آب تولید ترکیباتی موسوم به تری هالومتان ها را می کند که بیشتر متخصصان بر سرطان زا بودن این ترکیبات تاکید دارند. و فیلتر های آکواجوی تا 95 درصد کلر را از آب حذف می کنند.

کُلُر (به انگلیسی: Chlorine) عنصر شیمیایی با عدد اتمی ۱۷ و نماد ۲Cl است. کلر در فرم عنصری خود (Cl۲) تحت شرایط استاندارد، کلرید، اکسیدکننده قوی است که برای سفید سازی پارچه‌ها و به عنوان ضد عفونی‌کننده رایج در استخرهای شنا برای تمیزی و بهداشت آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ِ کلر دو و نیم مرتبه از هوا سنگین تر، دارای بوی بسیار بد و خفه‌کننده و بسیار سمی است. کلر به عنوان بخشی از نمکهای طعام و ترکیبات دیگر به مقدار زیادی در طبیعت و لزوماً در بیشتر جانداران وجود دارد. گاهی در اتمسفر فوقانی ترکیبات کلرداری مانند کلروفلوئوروکربن وجود دارند که در تخریب لایه اوزون موثرند.

ذرات معلق SUS

معمولا در اثر پوسیدگی و زنگ زدگی لوله های آب ، ذرات گل و لای ، شن و ماسه و زنگار لوله ها وارد آب شرب می شود. فیلترهای آکواجوی با حذف این ذرات معلق آب را زلال و شفاف می کنند و مانع وارد شدن این ذرات به بدن شما می شوند.

ذرات معلق به تمامی اجزاء ریز مایع یا جامدی (به جز آب خالص) گفته می‌شود که در جو زمین پراکنده هستند و اندازه میکروسکوپی یا ریز میکروسکوپی اما بزرگ‌تر از ابعاد مولکولی دارند. ذرات معلق در اثر فرایندهای مختلف طبیعی یا انسانی ایجاد می‌شوند.

ســرب Pb

قرار گرفتن در معرض سرب می تواند باعث تاخیر در رشد ذهنی یا جسمی کودکان و همچنین باعث ایجاد مشکلات کلیوی و فشار خون بالا در بزرگسالان شود. فیلتر های آکواجوی تا 98 درصد سرب را از آب حذف می کنند.

سرب (به انگلیسی: Lead) یک عنصر شیمیایی با عدد اتمی ۸۲ و نشان شیمیایی pb (به لاتین: Plumbum) است. این فلز سنگین، چگالی بالا و نقطه ذوب بسیار پایینی در مقایسه با سایر فلزات داشته و فلزی نرم است.سرب عنصری سمی و شکل‌پذیر است، که دارای رنگ خاکستری کدر می‌باشد. هنگامی‌که تازه برش داده می‌شود قرمز رنگ و مایل به آبی است، اما اگر در معرض هوا قرار گیرد به رنگ خاکستری تیره تبدیل می‌شود. این ماده از رسانایی الکتریکی پایینی برخوردار است. سرب در میان عناصر پایدار دارای بالاترین عدد اتمی است. سرب به آسانی از کانسنگ‌ها قابل استخراج است.

نیتــرات NO3

فیلتر های آکواجوی تا 93 درصد آرسنیک موجود در آب را حذف می کنند.آرسنیک ممکن است بوسیله تجزیه رسوبات و سنگهای معدنی (که آرسنیک غیرآلی دارند) وارد دریاچه‌ها ، رودخانه‌ها و آبهای زیرزمینی طبیعی گردد.عموما ارسنیک نی در بدن جذب می‌شود. یکی از روشهای جذب ، ورود به جریان خون، که نقش هادی مواد به اندامهای مختلف بدن را دارد، می‌باشد.فیلتر های آکواجوی تا 93موجعدنبیعی گردد.

نیترات {NO۳} یکی از آنیون ها ی معدنی است که در نتیجه اکسید اسیون نیتروژن عنصری حا صل می شود. این ماده یکی از عناصر بسیار ضروری برای سنتز پروتئین در گیاهان است و نقش مهمی را در چرخه نیتروژن دارد، نیترات از طریق اکسیداسیون طبیعی تولید و بنا براین در تمام محیط زیست یافت می شود.

جیــوه Hg

فیلتر های آکواجوی تا 93 درصد آرسنیک موجود در آب را حذف می کنند.آرسنیک ممکن است بوسیله تجزیه رسوبات و سنگهای معدنی (که آرسنیک غیرآلی دارند) وارد دریاچه‌ها ، رودخانه‌ها و آبهای زیرزمینی طبیعی گردد.عموما ارسنیک نی در بدن جذب می‌شود. یکی از روشهای جذب ، ورود به جریان خون، که نقش هادی مواد به اندامهای مختلف بدن را دارد، می‌باشد.فیلتر های آکواجوی تا 93موجعدنبیعی گردد.

جیوه، (قدیمی‌تر: ژیوه) یا سیماب نام یک عنصر شیمیایی با نماد Hg و عدد اتمی ۸۰ است. جیوه در زبان فارسی به معنی زنده است و نام آن در برخی زبان‌های دیگر نیز نقرهٔ زنده معنی می‌دهد. واژه سیماب، از سیم به معنی نقره و آب تشکیل شده‌است.

آرسنیــک As

فیلتر های آکواجوی تا 93 درصد آرسنیک موجود در آب را حذف می کنند.آرسنیک ممکن است بوسیله تجزیه رسوبات و سنگهای معدنی (که آرسنیک غیرآلی دارند) وارد دریاچه‌ها ، رودخانه‌ها و آبهای زیرزمینی طبیعی گردد.عموما ارسنیک به مقدار زیادی از طریق آب آشامیدنی در بدن جذب می‌شود. یکی از روشهای جذب ، ورود به جریان خون، که نقش هادی مواد به اندامهای مختلف بدن را دارد، می‌باشد.فیلتر های آکواجوی تا 93 درصد آرسنیک موجود در آب را حذف می کنند.آرسنیک ممکن است بوسیله تجزیه رسوبات و سنگهای معدنی (که آرسنیک غیرآلی دارند) وارد دریاچه‌ها ، رودخانه‌ها و آبهای زیرزمینی طبیعی گردد.

آرسِنیک یا ارسنیک (به انگلیسی: Arsenic) که در فارسی به اکسید آن مرگ موش و سولفید آن زرنیخ گفته می‌شود، عنصر شیمیایی است که در جدول تناوبی با علامت As مشخص است و دارای عدد اتمی ۳۳ است. آرسنیک شبه فلز سمی معروفی است که به سه شکل زرد، سیاه و خاکستری یافت می‌شود.

مـــا متخــصص تصــفیه آب هـــستیم

20 سال تجربه و فعالیت در زمینه سیستم های تصفیه آب را در کارنامه ی حرفه ای خود داریم و هنوز هم هر روز در حال تحقیق و پژوهش هستیم.

آکواجــوی ارزشــمند تــر اســــت

آکواجوی خیلی ارزان تراز آن چیزیست که فکر می کنید