چرا آکواجوی؟

ممکن است شما انتخاب های زیادی پیش رو داشته باشید اما ما آکواجوی را توصیه می کنیم . دلایل ما را در این صفحه بخوانید.

تاریخچه ی آکواجوی در ایران

از سال 1382 تا کنون

Divider

1382

Divider

1384

Divider

1386

Divider

1388

Divider

1390

Divider

1392

Divider

1394

Divider

1395

Divider

1396

Divider

شركت هیراب سان با هدف انتقال تكنولوژی روز دنیا در زمینه شیوه های مدرن تصفیه آب برای اماکن مسكونی ، تجاری و صنایع مختلف توسط گروهی از مهندسان كار آزموده در سال 1382 پایه گذاری گردید.

هیرابسان

هیرابسان

هیرابسان

هیرابسان

هیرابسان

هیرابسان

هیرابسان

هیرابسان

حذف 90 درصد از آلاینده ها

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی طیف وسیعی از آلاینده ها را حذف می کنند . برخی از مهمترین این آلاینده ها :

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail


کلر باقیمانده در اثر ترکیب با مواد آلی موجود در آب تولید ترکیباتی موسوم به تری هالومتان ها را می کند که بیشتر متخصصان بر سرطان زا بودن این ترکیبات تاکید دارند. و فیلتر های آکواجوی تا 95 درصد کلر را از آب حذف می کنند.

بیشتر بدانید

معمولا در اثر پوسیدگی و زنگ زدگی لوله های آب ، ذرات گل و لای ، شن و ماسه و زنگار لوله ها وارد آب شرب می شود. فیلترهای آکواجوی با حذف این ذرات معلق آب را زلال و شفاف می کنند و مانع وارد شدن این ذرات به بدن شما می شوند.

بیشتر بدانید

قرار گرفتن در معرض سرب می تواند باعث تاخیر در رشد ذهنی یا جسمی کودکان و همچنین باعث ایجاد مشکلات کلیوی و فشار خون بالا در بزرگسالان شود. فیلتر های آکواجوی تا 98 درصد سرب را از آب حذف می کنند.

بیشتر بدانید

دستگاه های آکواجوی تا 90 درصد نیترات را از آب حذف می کنند.مطالعات انجام شده در کلمبیا نشان داده که رابطه معنی داری بین شیوع سرطان معده وغلظت نیترات درآب آشامیدنی برداشت شده از چاه ها وجود دارد.

بیشتر بدانید

فیلترهای آکواجوی تا 98 درصد جیوه را از آب حذق می کنند.

بیشتر بدانید

فیلتر های آکواجوی تا 93 درصد آرسنیک موجود در آب را حذف می کنند.آرسنیک ممکن است بوسیله تجزیه رسوبات و سنگهای معدنی (که آرسنیک غیرآلی دارند) وارد دریاچه‌ها ، رودخانه‌ها و آبهای زیرزمینی طبیعی گردد.عموما ارسنیک به مقدار زیادی از طریق آب آشامیدنی در بدن جذب می‌شود. یکی از روشهای جذب ، ورود به جریان خون، که نقش هادی مواد به اندامهای مختلف بدن را دارد، می‌باشد.فیلتر های آکواجوی تا 93 درصد آرسنیک موجود در آب را حذف می کنند.آرسنیک ممکن است بوسیله تجزیه رسوبات و سنگهای معدنی (که آرسنیک غیرآلی دارند) وارد دریاچه‌ها ، رودخانه‌ها و آبهای زیرزمینی طبیعی گردد.

بیشتر بدانید

فیلترهای آکواجوی تا 98 درصد مواد رادیو اکتیو را از آب حذف می کنند.

بیشتر بدانید

ما متخصص هستیم

ما بیش از 15 سال تجربه و فعالیت در زمینه سیستم های تصفیه آب را در کارنامه ی حرفه ای خود داریم و هنوز هم هر روز در حال تحقیق و پژوهش هستیم.

آکواجوی ارزشمند تر است

آکواجوی خیلی ارزان تر از آن چیزیست که فکر می کنید.

آکواجوی سالم و بهداشتی است

کلیه اجزا و قطعات دستگاه تصفیه آب آکواجوی از مواد اولیه و پلاستیک های بهداشتی و Food Grade ساخته شده اند و کاملا مناسب برای مصارف بهداشتی و خوراکی هستند. پلاستیک ها و مواد اولیه ای که در تولید فیلترها و قطعات به کار رفته اند با آب واکنش نمی دهند و مواد زیان آور و ناسازگار با بدن انسان وارد آب نمی کنند.

3 سال گارانتی بی قید و شرط

آکواجوی با تضمین عملکرد محصولات خود به مدت سه سال، تمام نگرانی های شما را رفع می کند. ما تامین قطعات و فیلترهای یدکی و ارایه ی خدمات پس از فروش را به مدت حداقل 10 سال تضمین می کنیم. ضمانت اجرایی وعده های ما ، وجود بیش از 500 نمایندگی در سراسر کشور است.

چرا آکواجوی؟

hirabsun