چه زمانی نمونه های تقلبی یک برند در بازار عرضه می شود؟ یک قدم عقب تر بگذاریم چرا برخی افراد، تمایل دارند محصول خود را با برند کمپانی دیگر به فروش برسانند ؟چرا خرده فروشان و خرده سازندگان نمی خواهند خودشان یک برند باشند؟ چطور می توان یک برند شد؟

برند شدن و برند ماندن کار هر کسی نیست. برای برند بودن باید تلاش شبانه روزی داشت و سالها با کیفیت و با اعتبار بود و استاندارهای لازم را داشت که مشتریان رضایت خود را ابراز کنند و برند را به دیگری توصیه کنند.

همزمان با مشهور شدن و محبوبیت یک برند،  افراد سودجو و متقلب، مثل قارچ سر بر می آورند و خرده تولیدات خود را با نام آن برند به فروش می رسانند. خرده سازندگان از آنجا که خودشان نمی توانند یک برند باشند و  استانداردهای جهانی یک برند را رعایت کنند، با حذف کیفیت و استفاده از مواد اولیه نامرغوب در کارگاه های غیر بهداشتی شروع به تولید می کنند و برچسب و استیکری روی محصولات خودشان می چسبانند و ادعای برند بودن و اصلی بودن می کنند. هر چند ظاهر کالای مورد نظر در نگاه اول می تواند تشخیص داده شود که اصلی نیست. اما همه به یک میزان نمی توانند این موضوع را تشخیص دهند. متقلبان با ترفندها ی خاص خودشان ، همیشه سعی دارند که توجه و تمرکز را از فرد دور کرده تا فرد به کیفیت و جنس و … توجهی نداشته باشد و بیشتر روی رنگ آن کالا یا محصول و قیمت آن چانه زنی کنند.

تصفیه آب تقلبی

با ورود اجناس تقلبی به حوزه ی سلامت موضوع جدی تر و حساس تر می شود.  اخیرا برای چندمین بار دیده شده که فیلترهای نامرغوب و بی کیفیتی با برچسب آکواجوی در ایران به فروش می رسد.

همانطور که در بالا ذکر شد این خرده تولید کنندگان چون توان برند بودن را ندارند و نمی توانند استانداردهای تولید محصول را رعایت کنند سوار بر موج برندینگ دیگری می شوند و می خواهند خود را اصل  و ویژه بدانند و حتی تخفیفات ویژه و بهاره و زمستانه و پاییزه را در دستور کار خود قرار می دهند تا قیمت برای مشتری برجسته شود و بتوانند چرب زبانی کنند. درست است که برند باید اصولی را رعایت کند که کار شیادان و متقلبان سخت تر شود تا حدی که دست از این کار بردارند.در این راستا  روی تمامی فیلترهای آکواجوی،نام آکواجوی حک شده است و برچسب نیز روی تمامی محصولات هست. اما متقلبان این روزها حاضرند دست به هر کاری بزنند تا این یکی شدن ها را به حداکثر برسانند که اصطلاحا “کپی” و “های کپی” شوند.

هموطنان عزیز!

هیراب سان تنها نماینده ی انحصاری آکواجوی در ایران است که دارای بیش از ۵۰۰ نمایندگی در سراسر ایران است.  برای اطلاع از نمایندگی های مجاز در سراسر کشور و اجتناب از خرید دستگاه ها و فیلترهای تقلبی آکواجوی، با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

هیراب سان با شماره تماس 02141219 با 20 خط ویژه شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 17 و پنجشنبه ها 8:30 الی 12:00 آماده ی اطلاع رسانی و مشاوره و خدمات به مشتریان عزیز می باشد. و همچنین می توانید با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته تلگرام  از صحت یا عدم صحت نمایندگی های مجاز آکواجوی مطلع شوید.
با تشکر هیراب سان