۹۰ درصد آب آشامیدنی روستاهای کهگیلویه از طریق چاه تامین می شود

دهدشت – مدیر آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه گفت : 90 درصد آب آشامیدنی مناطق روستایی این شهرستان از طریق حفر چاه تامین می شود. سید ˈکرامت الله کشاورزˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تعداد چاه های حفر شده برای تامین آب آشامیدنی روستاهای شهرستان را 25 چاه عمیق و نیمه عمیق برشمرد. وی افزود: 350 روستا در سطح شهرستان از آب شرب چاه های حفر شده استفاده می کنند.. کشاورز مشکلات نگهداری شبکه های آبرسانی روستاها را متفاوت از مناطق شهری ذکر کرد و تصریح کرد: با توجه به گستردگی مناطق و صعب العبور بودن بعضی از روستاها سرویس دهی به این مناطق در بسیاری از موارد با مشکل مواجه می شود. کشاورز تعداد مشترکان آبفای روستایی شهرستان کهگیلویه را 16 هزار مشترک برشمرد وافزود: از این تعداد مشترک ...
11 نوامبر, 2012

دهدشت – مدیر آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه گفت : ۹۰ درصد آب آشامیدنی مناطق روستایی این شهرستان از طریق حفر چاه تامین می شود.
سید ˈکرامت الله کشاورزˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تعداد چاه های حفر شده برای تامین آب آشامیدنی روستاهای شهرستان را ۲۵ چاه عمیق و نیمه عمیق برشمرد.

وی افزود: ۳۵۰ روستا در سطح شهرستان از آب شرب چاه های حفر شده استفاده می کنند..

کشاورز مشکلات نگهداری شبکه های آبرسانی روستاها را متفاوت از مناطق شهری ذکر کرد و تصریح کرد: با توجه به گستردگی مناطق و صعب العبور بودن بعضی از روستاها سرویس دهی به این مناطق در بسیاری از موارد با مشکل مواجه می شود.

کشاورز تعداد مشترکان آبفای روستایی شهرستان کهگیلویه را ۱۶ هزار مشترک برشمرد وافزود: از این تعداد مشترک ۱۵ هزار خانگی هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun