۹۵ درصد از روستاهای بخش مرکزی جهرم از آب شرب بی بهره اند

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، مجتبی حق بین، بخشدار مرکزی جهرم، امروز (29آذر) در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: همکاری ادارات و ارگان های اداری در جهت ارائه برخی آمارها مورد توجه بوده و ارگان های مختلف باید در این زمینه بخشداری ها را در جهت رفع مشکلات روستاها یاری کنند. وی با بیان اینکه بخش مرکزی جهرم با وجود دو دهستان و 33 هزار نفر جمعیت نیازمند به حمایت های ویژه مسئولان است، افزود: با توجه به عدم وجود مدارس راهنمایی و متوسطه در کوهک بخش مرکزی نیاز به مجتمع آموزشی در این منطقه احساس می شود. بخشدار مرکزی جهرم با بیان اینکه 95 درصد از روستاهای این دهستان با کمبود آب آشامیدنی روبه رو هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به کلنگ زنی عملیات انتقال آب به این ...
20 دسامبر, 2012

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، مجتبی حق بین، بخشدار مرکزی جهرم، امروز (۲۹آذر) در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: همکاری ادارات و ارگان های اداری در جهت ارائه برخی آمارها مورد توجه بوده و ارگان های مختلف باید در این زمینه بخشداری ها را در جهت رفع مشکلات روستاها یاری کنند.

وی با بیان اینکه بخش مرکزی جهرم با وجود دو دهستان و ۳۳ هزار نفر جمعیت نیازمند به حمایت های ویژه مسئولان است، افزود: با توجه به عدم وجود مدارس راهنمایی و متوسطه در کوهک بخش مرکزی نیاز به مجتمع آموزشی در این منطقه احساس می شود.

بخشدار مرکزی جهرم با بیان اینکه ۹۵ درصد از روستاهای این دهستان با کمبود آب آشامیدنی روبه رو هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به کلنگ زنی عملیات انتقال آب به این منطقه در سالیان گذشته هنوز هیچ اتفاقی در این زمینه انجام نشده است.

حق بین همچنین خواستار ساماندهی مسائل بهداشتی، مقاوم سازی اماکن آموزشی روستایی، ذبح غیر قانونی احشام و زیبا سازی ورودی شهر جهرم شد.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun