هشدار! | هیراب سان

هشدار!

درباره فروش دستگاه های تصفیه آب تقلبی
8 مارس, 2019

بنام خدا

اطـــلاعیـــه

قابل توجه کلیه مصرف کنندگان محترم دستگاهها و فیلترهای تصفیه آب خانگی aquajoy و همچنین سایر هموطنان گرامی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارند.

اخیراً مشاهده گردیده است که برخی افراد غیرمسئول و سودجو در تهران و بعضی از شهرستانها با هدف کسب درآمد غیر مشروع خود، با سوء استفاده از حسن شهرت و خوش نامی برند “آکواجوی ” اقدام به فروش محصولات تصفیه آب غیر استاندارد و غیر بهداشتی نموده اند. متاسفانه این افراد تا آنجا پیش رفته اند که حتی اقدام به جعل برچسب و لوگوی آکواجوی(aquajoy)نموده و بعضاً حتی به منظور جلب اطمینان مصرف کنندگان، وب-سایت رسمی شرکت هیراب سان را بنام خودشان معرفی نموده اند.

در همین راستا شرکت هیراب سان بعنوان نماینده انحصاری دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواجوی در خاورمیانه ضمن رد و تکذیب هرگونه ارتباط با این افراد از هم میهنان گرامی تقاضا دارد:

۱- کلیه مصرف کنندگان دستگاههای تصفیه آب آکواجوی که قبلاً این دستگاه را خریداری نمودند برای تأمین فیلترها و استفاده از خدمات پس از فروش شرکت و یا خرید دستگاههای جدید، قبل از هرگونه اقدام ، با دفتر مرکزی شرکت هیراب سان ( خط ویژه ۰۲۱۸۸۱۰۴۰۴۴ ) تماس گرفته و از صحت اعتبار نمایندگان اطمینان حاصل فرمایند .

۲ – چنانچه افرادی با تلفن هایی به غیر از شماره تلفن های شرکت هیراب سان به منظور فروش دستگاه با شما تماس گرفتند لطفاً قبل از هر اقدامی با دفتر مرکزی شرکت هیراب سان در تهران تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

توجه به موارد فوق برای حفظ سلامتی شما و اعضاء خانواده محترمتان بسیار حیاتی است .

با تقدیم احترام

شرکت هیراب سان

نماینده انحصاری آکواجوی در خاورمیانه

تماس با ما

2.7/5 - (8 امتیاز)
hirabsun