بنام خدا

اطـــلاعيـــه

قابل توجه كليه مصرف كنندگان محترم دستگاهها و فيلترهاي تصفيه آب خانگي aquajoy و همچنین سایر هموطنان گرامی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارند.

اخيراً مشاهده گردیده است که برخی افراد غیرمسئول و سودجو در تهران و بعضي از شهرستانها با هدف كسب درآمد غير مشروع خود، با سوء استفاده از حسن شهرت و خوش نامی برند “آکواجوی ” اقدام به فروش محصولات تصفيه آب غير استاندارد و غير بهداشتي نموده اند. متاسفانه این افراد تا آنجا پیش رفته اند که حتي اقدام به جعل برچسب و لوگوي آكواجوي(aquajoy)نموده و بعضاً حتي به منظور جلب اطمینان مصرف کنندگان، وب-سایت رسمی شركت هيراب سان را بنام خودشان معرفي نموده اند.

در همین راستا شرکت هیراب سان بعنوان نماینده انحصاری دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواجوی در خاورمیانه ضمن رد و تکذیب هرگونه ارتباط با این افراد از هم میهنان گرامی تقاضا دارد:

1- كليه مصرف كنندگان دستگاههاي تصفيه آب آكواجوي كه قبلاً اين دستگاه را خريداري نمودند براي تأمين فيلترها و استفاده از خدمات پس از فروش شرکت و یا خرید دستگاههاي جديد، قبل از هرگونه اقدام ، با دفتر مركزي شركت هیراب سان ( خط ویژه 02188104044 ) تماس گرفته و از صحت اعتبار نمايندگان اطمينان حاصل فرمايند .

2 – چنانچه افرادی با تلفن هایی به غير از شماره تلفن هاي شركت هيراب سان به منظور فروش دستگاه با شما تماس گرفتند لطفاً قبل از هر اقدامي با دفتر مركزي شركت هيراب سان در تهران تماس بگیرید تا راهنمایی شويد.

توجه به موارد فوق براي حفظ سلامتي شما و اعضاء خانواده محترمتان بسيار حياتي است .

با تقدیم احترام

شرکت هیراب سان

نماینده انحصاری آکواجوی در خاورمیانه

تماس با ما