نماینده نور و محمود آباد: آب آشامیدنی مازندران سالم نیست

نماینده نور و محمود آباد : آب آشامیدنی مازندران سالم نیست احمد ناطق نوری نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس ، مشکل فاضلاب را از مشکلات اصلی مردم در شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود معرفی کرد و گفت: تمام فاضلاب‌ها در شهرهای ساحلی روانه دریا می شود ، در نتیجه ساماندهی آن باید در اولویت قرار گیرد. وی اضافه کرد : البته موضوع فاضلاب مربوط به تمام استان مازندران است اما وضعیت آن در چند روستا به شکل بحران درآمده و سلامتی اهالی را تهدید می‌کند. این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ناطق نوری گفت : ما هر سال وجود چنین مشکلی در استان مازندران را یادآوری می کنیم اما کاری در جهت بهبود این وضع انجام نگرفته است. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه آب آشامیدنی این منطقه به ...
4 ژانویه, 2012

نماینده نور و محمود آباد : آب آشامیدنی مازندران سالم نیست
احمد ناطق نوری نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس ، مشکل فاضلاب را از مشکلات اصلی مردم در شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود معرفی کرد و گفت: تمام فاضلاب‌ها در شهرهای ساحلی روانه دریا می شود ، در نتیجه ساماندهی آن باید در اولویت قرار گیرد.
وی اضافه کرد : البته موضوع فاضلاب مربوط به تمام استان مازندران است اما وضعیت آن در چند روستا به شکل بحران درآمده و سلامتی اهالی را تهدید می‌کند.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ناطق نوری گفت : ما هر سال وجود چنین مشکلی در استان مازندران را یادآوری می کنیم اما کاری در جهت بهبود این وضع انجام نگرفته است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه آب آشامیدنی این منطقه به خاطر کود و سموم شیمیایی آلوده شده است ، ادامه داد : آب‌ های ما آب‌ های سالمی نیست و در حال آلوده شدن است. البته ما به کرات این مسئله را مطرح کرده‌ایم اما توجهی به آن نشده است که حداقل وضعیت آب ، بهداشتی شود.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس مشکل دیگر در مازندران را وضع زباله‌ها در این استان ذکر کرد و افزود: زباله‌ها جنگل را می‌خورد، سلامت مردم را به خطر می‌اندازد و دریا را آلوده می‌کند. هر بار هم سیستم جدیدی برای آن طراحی می‌شود اما تاثیری در بهبود اوضاع نداشته است.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

hirabsun