نترسید ، کسی تا بحال از آلودگی هوا نمرده!

گران نباشيد ، آلودگي هوا هيچ‌كس را نمي‌كشد ! رئیس سازمان محیط زیست در ادامه گفت: ممكن است آلودگي هوا بيماري افراد مبتلا به ناراحتي‌هاي قلبي و تنفسي را تشديد كند اما هرگز باعث مرگ نمی شود. محمدجواد محمدي‌زاده ، در ادامه تمام آمارهايي را كه تاكنون درخصوص مرگ و مير ناشي از آلودگي هوا ارائه شده را با اين استدلال كه مرجع اين آمارها قابل اعتماد نيستند، رد كرد. محمدی زاده معتقد است: تنها مرجع رسمي در اين زمينه وزارت بهداشت است كه البته اين وزارتخانه هم خوشبختانه تاكنون هيچ‌ گزارشي که بیان کننده مرگ حتي يك نفر براثر آلودگي هوا باشد ، منتشر نکرده است. به گزارش جام جم آنلاین ، محمد جواد محمدی زاده در حالي عنوان مي‌كند تاكنون حتي يك مورد گزارش هم از مرگ افراد به دليل ...
8 ژانویه, 2012

گران نباشید ، آلودگی هوا هیچ‌کس را نمی‌کشد ! رئیس سازمان محیط زیست در ادامه گفت: ممکن است آلودگی هوا بیماری افراد مبتلا به ناراحتی‌های قلبی و تنفسی را تشدید کند اما هرگز باعث مرگ نمی شود. محمدجواد محمدی‌زاده ، در ادامه تمام آمارهایی را که تاکنون درخصوص مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا ارائه شده را با این استدلال که مرجع این آمارها قابل اعتماد نیستند، رد کرد.
محمدی زاده معتقد است: تنها مرجع رسمی در این زمینه وزارت بهداشت است که البته این وزارتخانه هم خوشبختانه تاکنون هیچ‌ گزارشی که بیان کننده مرگ حتی یک نفر براثر آلودگی هوا باشد ، منتشر نکرده است.
به گزارش جام جم آنلاین ، محمد جواد محمدی زاده در حالی عنوان می‌کند تاکنون حتی یک مورد گزارش هم از مرگ افراد به دلیل آلودگی هوا از سوی وزارت بهداشت ارائه نشده است که تاکنون به دفعات ، مسوولان وزارت بهداشت در روزهایی که آلودگی هوا در وضعیت هشدار یا اضطرار قرار می‌گیرد ، از افزایش حجم مراجعات شهروندان به مراکز اورژانس خبر داده‌اند.
متن کامل خبر را اینجا بخوانید.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun