مشاهده عینی سنگ در آب آشامیدنی حسن آباد کرج

خبرگزاري موج - تعدادي از ساکنين منطقه حسن آباد با مشاهده عيني سنگ ريزه و ماسه بادي در آب آشاميدني، با حضور در دفتر خبرگزاري موج خواستار رسيدگي مسئولين به وضعيت آب منطقه شدند. به گزارش خبرگزاري موج از البرز؛تعدادي از ساکنين منطقه حسن آباد کرج با حضور در دفتر خبرگزاري موج خواستار رسيدگي مسئولين به وضعيت آب منطقه شدند. بر اساس گفته هاي شاهدين عيني به صورت کاملا محسوس وجود سنگ در آب آشاميدني منطقه مشهود است. رضايي يکي از شهروندان اين منطقه گفت:چند وقت بود که شاهد بيش از اندازه رسوب در کتري بوديم بر اساس سفارش يکي از اقوام از روش سنتي نصب يک عدد جوراب نازک به سر لوله آب سينک ظرف شويي و مشاهده آن بعد از چند روز متوجه تجمع سنگ هايي به رنگ روشن شديم . منتظري ...
17 ژانویه, 2013

خبرگزاری موج – تعدادی از ساکنین منطقه حسن آباد با مشاهده عینی سنگ ریزه و ماسه بادی در آب آشامیدنی، با حضور در دفتر خبرگزاری موج خواستار رسیدگی مسئولین به وضعیت آب منطقه شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از البرز؛تعدادی از ساکنین منطقه حسن آباد کرج با حضور در دفتر خبرگزاری موج خواستار رسیدگی مسئولین به وضعیت آب منطقه شدند.
بر اساس گفته های شاهدین عینی به صورت کاملا محسوس وجود سنگ در آب آشامیدنی منطقه مشهود است.
رضایی یکی از شهروندان این منطقه گفت:چند وقت بود که شاهد بیش از اندازه رسوب در کتری بودیم بر اساس سفارش یکی از اقوام از روش سنتی نصب یک عدد جوراب نازک به سر لوله آب سینک ظرف شویی و مشاهده آن بعد از چند روز متوجه تجمع سنگ هایی به رنگ روشن شدیم .
منتظری یکی دیگر ساکنین منطقه افزود :با توجه به جمعیت شهروندان در این منطقه خواستار رسیدگی هر چه زودتر این مسئله هستیم.
برخی از خانواده هایی می گویند از سالم بودن این آب اطمینان نداریم زیرا هنگامی که از این آب چای درست می کنیم یک سری لایه هایی روی چای می نشیند که باعث می شود ما از این آب استفاده نکنیم و باز هم از آب شیرین فروشی ها آب آشامیدنی خود را تهیه کنیم.
به گفته یک کارشناس اگر در هنگام درست کردن چای لایه هایی بر روی چای تشکیل می شود احتمال این است که در یکی از مراحل تصفیه آب اشکالی وجود داشته است.
برخی از کارشناسان احتمال این میرود؛ این منطقه دچار شکستگی لوله شده باشد ،نامناسب بودن تصفیه آب در مراحل نهایی آن ونبود کنتر آب در منازل از جمله بروز
این مسئله می باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun