سومین مرکز تصفیه آب سیار در فیجی راه اندازی شد

سومین مرکز تصفیه آب سیار در فیجی راه اندازی شد. صلیب سرخ کشور فیجی ، از راه اندازی یک مرکز تصفیه آب سیار در " ناتوتو" در استان " با " خبر داد. طبق بررسی های انجام شده ، ناتوتو یکی از بخش های نیازمند آب تصفیه شده در منطقه است. به این ترتیب ، بعد از " وتایو " و " ناواکورا" ، سومین مرکز تصفیه آب سیار ، اینبار در " ناتوتو" راه اندازی شده است. طبق ارزیابی های صلیب سرخ ، " با " یکی از نیازمند ترین مناطق فیجی به آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده است چرا که آمار ابتلا به بیماری های واگیر دار گوناگون که در اثر استفاده از آب آلوده گریبانگیر اهالی شده است ، بسیار بالاست. مسئولین صلیب سرخ اظهار امیدواری کردند که توزیع ...
17 فوریه, 2012

سومین مرکز تصفیه آب سیار در فیجی راه اندازی شد.
صلیب سرخ کشور فیجی ، از راه اندازی یک مرکز تصفیه آب سیار در ” ناتوتو” در استان ” با ” خبر داد. طبق بررسی های انجام شده ، ناتوتو یکی از بخش های نیازمند آب تصفیه شده در منطقه است.
به این ترتیب ، بعد از ” وتایو ” و ” ناواکورا” ، سومین مرکز تصفیه آب سیار ، اینبار در ” ناتوتو” راه اندازی شده است. طبق ارزیابی های صلیب سرخ ، ” با ” یکی از نیازمند ترین مناطق فیجی به آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده است چرا که آمار ابتلا به بیماری های واگیر دار گوناگون که در اثر استفاده از آب آلوده گریبانگیر اهالی شده است ، بسیار بالاست.
مسئولین صلیب سرخ اظهار امیدواری کردند که توزیع قرص های تصفیه آب که در این مراکز تصفیه آب سیار توزیع می شوند ، بتواند کمک زیادی به این معضل بکند.
در حال حاضر صلیب سرخ به بیش از ۳۰۰۰ خانواده کمک کرده است که این رقم در حال افزایش است.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun