سودانی در تذکر شفاهی : آب شرب کوت عبدالله اهواز آلوده و ناسالم است

خبرگزاري آريا - عضو کميسيون انرژي گفت: متأسفانه آب شرب کوچ عبدالله اهواز آلوده و ناسالم بوده و حدود سه هفته است اين آب در لوله هاي منازل اهالي اين شهر جاري است. به گزارش خبرگزاري آريا ، سوداني در نشست علني امروز (چهارشنبه 29 آذر) مجلس شوراي اسلامي در تذکر شفاهي گفت: متأسفانه آب شرب کوچ عبدالله اهواز آلوده و ناسالم است و حدود سه هفته است اين آب در لوله هاي منازل اهالي اين شهر جاري است. نماينده مردم اهواز در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: سهم مردم اهواز از 50 هزار ميليارد ريال اوراق مشارکت و طرح هاي غير انتفاعي، بيماري ها و نوشيدن آب هاي ناسالم است. عضو کميسيون انرژي گفت: آيا به واقع اين پاداش مردمي است که 8 سال دوران دفاع مقدس را به جان خريدند؟ چرا ...
19 دسامبر, 2012

خبرگزاری آریا – عضو کمیسیون انرژی گفت: متأسفانه آب شرب کوچ عبدالله اهواز آلوده و ناسالم بوده و حدود سه هفته است این آب در لوله های منازل اهالی این شهر جاری است.
به گزارش خبرگزاری آریا ، سودانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۹ آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: متأسفانه آب شرب کوچ عبدالله اهواز آلوده و ناسالم است و حدود سه هفته است این آب در لوله های منازل اهالی این شهر جاری است.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سهم مردم اهواز از ۵۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت و طرح های غیر انتفاعی، بیماری ها و نوشیدن آب های ناسالم است.
عضو کمیسیون انرژی گفت: آیا به واقع این پاداش مردمی است که ۸ سال دوران دفاع مقدس را به جان خریدند؟ چرا باید به دلیل اختصاص ندادن اعتبارات کافی چنین آب شرب ناسالمی در لوله های منازل شهر اهواز جریان داشته باشد؟ به طور حتم این خلاف عدالت است و امیدواریم مسئولان با برنامه ریزی دقیق در صدد رفع آن هر چه سریع تر اقدام کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun