تصفیه خانه آب آشامیدنی گرمسار شروع به کار خواهد کرد

تصفیه خانه آب شرب گرمسار توسط دکتر احمدی نژاد افتتاح خواهد شد. شاهپور علایی مقدم شروع به کار این تصفیه خانه آب آشامیدنی را همزمان با سفر هیئت دولت به گرمسار اعلام کرد. فرماندار گرمسار گفت : تصفيه خانه آب شرب گرمسار همزمان با سفر رئيس جمهور و هيئت دولت به استان سمنان افتتاح می شود. به گزارش ایسنا ، شاهپور علايي مقدم گفت: مقرر شده است در دور چهارم سفرهاي استاني هيئت دولت ، دو وزير به شهرستان گرمسار سفر كنند و با آمدن اين دو وزير و تشكيل شوراي اداري در گرمسار مشكلات از نزدیک بررسي و مرتفع گردد. علایی مقدم از تحقق يافتن بيش از 98 درصد از مصوبات دور اول سفرهاي استاني خبر داد و افزود : در دور دوم 80 درصد مصوبات اجرايي شده است ولي در دور ...
27 ژانویه, 2012

تصفیه خانه آب شرب گرمسار توسط دکتر احمدی نژاد افتتاح خواهد شد. شاهپور علایی مقدم شروع به کار این تصفیه خانه آب آشامیدنی را همزمان با سفر هیئت دولت به گرمسار اعلام کرد.
فرماندار گرمسار گفت : تصفیه خانه آب شرب گرمسار همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان سمنان افتتاح می شود.
به گزارش ایسنا ، شاهپور علایی مقدم گفت: مقرر شده است در دور چهارم سفرهای استانی هیئت دولت ، دو وزیر به شهرستان گرمسار سفر کنند و با آمدن این دو وزیر و تشکیل شورای اداری در گرمسار مشکلات از نزدیک بررسی و مرتفع گردد.
علایی مقدم از تحقق یافتن بیش از ۹۸ درصد از مصوبات دور اول سفرهای استانی خبر داد و افزود : در دور دوم ۸۰ درصد مصوبات اجرایی شده است ولی در دور سوم به دلیل کمبود اعتبارات و تخصیص دیرهنگام آنها پیشرفت کندی در اجرای پروژه ها دیده می شود که امیدواریم با حضور رئیس جمهور این مشکلات برطرف گردد.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun