تصفیه آب آشامیدنی در ۱۰۵ روستای لرستان و مشکلات پیش رو

تصفیه آب آشامیدنی در 105 روستای لرستان و مشکلات پیش رو 105 روستای لرستان با مشکل کمبود آب آشامیدنی سالم مواجه است. علیرضا كاكاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان که این خبر را روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد در ادامه افزود : تا پیش از این , تعداد روستاهای دارای مشكل آب آشامیدنی در لرستان 143 روستا بود كه با تامین اعتبارات مورد نیاز و اجرای طرح های عمرانی ، این تعداد به 105 روستا كاهش یافته است . کاکاوند با اشاره به تصویب 371 میلیارد و 851 میلیون ریال اعتبار برای مرتفع کردن نیاز مردم به آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده ، اظهار داشت : در صورت تخصیص كامل این اعتبار می توان بخش عمده ای از مشكلات مناطق روستایی لرستان در ...
4 فوریه, 2012

تصفیه آب آشامیدنی در ۱۰۵ روستای لرستان و مشکلات پیش رو
۱۰۵ روستای لرستان با مشکل کمبود آب آشامیدنی سالم مواجه است. علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان که این خبر را روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد در ادامه افزود : تا پیش از این , تعداد روستاهای دارای مشکل آب آشامیدنی در لرستان ۱۴۳ روستا بود که با تامین اعتبارات مورد نیاز و اجرای طرح های عمرانی ، این تعداد به ۱۰۵ روستا کاهش یافته است .
کاکاوند با اشاره به تصویب ۳۷۱ میلیارد و ۸۵۱ میلیون ریال اعتبار برای مرتفع کردن نیاز مردم به آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده ، اظهار داشت : در صورت تخصیص کامل این اعتبار می توان بخش عمده ای از مشکلات مناطق روستایی لرستان در زمینه تامین آب آشامیدنی سالم را برطرف کرد.
وی با اشاره به تخصیص ۲۱۴ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال از این اعتبار , گفت: با جذب این میزان اعتبارات تعداد روستاهای فاقد آب آشامیدنی استان به ۵۰ روستا خواهد رسید.
کاکاوند در ادامه توضیح داد که هم اکنون آب آشامیدنی مصرفی ۵۸ روستای لرستان با تانکر تامین می گردد و اضافه کرد : برای رفع مشکلات این روستاها برنامه ریزی لازم انجام شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun