احداث عظیم ترین تصفیه خانه آب کشور

رئیسی ، مدیر اجرایی طرح آبرسانی غدیر ، اظهار داشت :‌ بزرگترین تصفیه خانه آب کشور با ظرفیت 24 مترمکعب بر ثانیه در خوزستان احداث می گردد. وی افزود :این تصفیه خانه در جهان بی‌ همتا است. رئیسی اضافه کرد : پروژه آبرسانی غدیر که بزرگترین پروژه آب رسانی کشور می باشد ، ویژگیهای بسیار زیادی دارد و در خاورمیانه و جهان کم نظیر و حتی بی نظیر است. وی با اشاره به اینکه 98 درصد تجهیزات مورد نیاز پروژه در داخل کشور تامین می گردد ، گفت: برای اجرای این طرح از تمام ظرفیت ، امکانات داخلی ، مهندسان و توان داخل بهره گرفته شده است. رئیسی ، احداث 3 خط لوله آب رسانی به قطر هزار میلیمتر را از منحصر به فردترین بخش های اجرا شده در این پروژه دانست و ...
21 ژانویه, 2012

رئیسی ، مدیر اجرایی طرح آبرسانی غدیر ، اظهار داشت :‌ بزرگترین تصفیه خانه آب کشور با ظرفیت ۲۴ مترمکعب بر ثانیه در خوزستان احداث می گردد. وی افزود :این تصفیه خانه در جهان بی‌ همتا است.
رئیسی اضافه کرد : پروژه آبرسانی غدیر که بزرگترین پروژه آب رسانی کشور می باشد ، ویژگیهای بسیار زیادی دارد و در خاورمیانه و جهان کم نظیر و حتی بی نظیر است.
وی با اشاره به اینکه ۹۸ درصد تجهیزات مورد نیاز پروژه در داخل کشور تامین می گردد ، گفت: برای اجرای این طرح از تمام ظرفیت ، امکانات داخلی ، مهندسان و توان داخل بهره گرفته شده است.
رئیسی ، احداث ۳ خط لوله آب رسانی به قطر هزار میلیمتر را از منحصر به فردترین بخش های اجرا شده در این پروژه دانست و اظهار داشت : این خطوط لوله از زیر رودخانه‌ی کارون و بدون قطع جریان آب و فاصله شهرهای خرمشهر و آبادان عبور خواهد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun