آلودگی هوا در استان اصفهان به حداکثر خواهد رسید.

بنا بر اظهارات مدیر کل محیط زیست استان اصفهان: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری آلودگی در برخی از شهرهای استان به نقطه اوج خود می‌رسد ولی هنوز برای تعطیلی ادارات در این روزها هیچگونه تصمیمی گرفته نشده است. احمدرضا لاهیجان‌زاده گفت: بر اساس اعلام هواشناسی با توجه به استقرار توده هوای پایدار بر روی استان که از بعد از ظهر 26 آذر شروع می‌شود به تدریج آلاینده‌ها جمع خواهد شد و این امر موجب افزایش آلاینده های هوا می گردد. مدیر کل محیط زیست اصفهان اظهار داشت: به این ترتیب در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (28،29و 30 آذر) آلودگی هوای اصفهان به اوج خود خواهد رسید. لاهیجان زاده فعال شدن رینگ سوم ترافیکی را از جمله برنامه‌های کاهش آلودگی هوای اصفهان اعلام نمود و گفت: این بحث می‌تواند به میزان قابل ...
17 دسامبر, 2011

بنا بر اظهارات مدیر کل محیط زیست استان اصفهان: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری آلودگی در برخی از شهرهای استان به نقطه اوج خود می‌رسد ولی هنوز برای تعطیلی ادارات در این روزها هیچگونه تصمیمی گرفته نشده است.
احمدرضا لاهیجان‌زاده گفت: بر اساس اعلام هواشناسی با توجه به استقرار توده هوای پایدار بر روی استان که از بعد از ظهر ۲۶ آذر شروع می‌شود به تدریج آلاینده‌ها جمع خواهد شد و این امر موجب افزایش آلاینده های هوا می گردد.
مدیر کل محیط زیست اصفهان اظهار داشت: به این ترتیب در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۸،۲۹و ۳۰ آذر) آلودگی هوای اصفهان به اوج خود خواهد رسید.
لاهیجان زاده فعال شدن رینگ سوم ترافیکی را از جمله برنامه‌های کاهش آلودگی هوای اصفهان اعلام نمود و گفت: این بحث می‌تواند به میزان قابل توجهی در کاهش آلودگی هوا موثر باشد.
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: ذرات زیر ۱۰ میکرون از راه تنفس وارد گردش خون افراد خصوصا کودکان، زنان باردار و افراد سالخورده می‌شود و اثرات جبران ناپذیری را برای آنها به وجود می آورد.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun