آلودگی آب شهرقدس به دلیل فرسودگی ۴۰ درصد لوله ها

قدس - فرماندار قدس با اشاره به فرسودگی بیش از 40 درصد شبكه های انتقال آب این شهرستان گفت: بخش عظیمی از آب آشامیدنی منطقه از این طریق هدر می رود كه باید با اصلاح و تعویض آن كیفیت آب آشامیدنی شهرستان قدس ارتقا یابد. به گزارش ایرنا، 'علی جهانبخشی' روز پنجشنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان قدس اظهار داشت: همین عامل سبب رسوخ انواع آلودگی به آب آشامیدنی شده و سلامت شهروندان را به خطر می اندازد. وی بیان داشت: رسیدگی و بهبود بخشیدن به كیفیت آب شرب و همچنین ترمیم و اصلاح شبكه های آبرسانی برای جلوگیری از هدر رفتن آب باید اولویت كاری مسئولان مربوطه قرار گیرد. جهانبخشی به دستورالعمل ابلاغ شده دولت در زمینه توجه به بخش كشاورزی نیز اشاره كرد و افزود: این بخش به لحاظ وسعت ...
9 آوریل, 2012

قدس – فرماندار قدس با اشاره به فرسودگی بیش از ۴۰ درصد شبکه های انتقال آب این شهرستان گفت: بخش عظیمی از آب آشامیدنی منطقه از این طریق هدر می رود که باید با اصلاح و تعویض آن کیفیت آب آشامیدنی شهرستان قدس ارتقا یابد.
به گزارش ایرنا، ‘علی جهانبخشی’ روز پنجشنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان قدس اظهار داشت: همین عامل سبب رسوخ انواع آلودگی به آب آشامیدنی شده و سلامت شهروندان را به خطر می اندازد.
وی بیان داشت: رسیدگی و بهبود بخشیدن به کیفیت آب شرب و همچنین ترمیم و اصلاح شبکه های آبرسانی برای جلوگیری از هدر رفتن آب باید اولویت کاری مسئولان مربوطه قرار گیرد.
جهانبخشی به دستورالعمل ابلاغ شده دولت در زمینه توجه به بخش کشاورزی نیز اشاره کرد و افزود: این بخش به لحاظ وسعت تولید در عرصه های مختلف قابل سرمایه گذاری می باشد و به همین دلیل دولت محترم طی ابلاغیه ای خواستار توجه و سرمایه گذاری ویژه در این بخش شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun