آلودگی آب تهران به نیتراتآلودگی آب تهران به نیترات

آلودگی آب تهران به نیترات هادی حيدرزاده ،آلودگی آب آشاميدنی شهروندان تهرانی در اثر وجود ذرات نيترات را محتمل دانست. رئيس ستاد محيط زيست شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر اضافه کرد منابع زيرزمينی آب تهران به علت فقدان شبکه فاضلاب شهری ، آلوده شده است. حیدرزاده با اشاره به اين که تهران شبکه فاضلاب شهری ندارد افزود : پایتخت در زمينه مديريت شبکه فاضلاب در ميان کلان‌شهرهای دنيا جزء ده شهر آخر جهان محسوب می شود. مشاور زیست محیطی شهردار تهران ، از مسئولان وزارت نيرو درخواست کرده است با توجه به احتمال آلودگی آب شرب تهران به موادی از جنس نيترات ، به طور رسمی در این خصوص اظهار نظر کنند.
13 فوریه, 2012

آلودگی آب تهران به نیترات
هادی حیدرزاده ،آلودگی آب آشامیدنی شهروندان تهرانی در اثر وجود ذرات نیترات را محتمل دانست.
رئیس ستاد محیط زیست شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر اضافه کرد منابع زیرزمینی آب تهران به علت فقدان شبکه فاضلاب شهری ، آلوده شده است.
حیدرزاده با اشاره به این که تهران شبکه فاضلاب شهری ندارد افزود : پایتخت در زمینه مدیریت شبکه فاضلاب در میان کلان‌شهرهای دنیا جزء ده شهر آخر جهان محسوب می شود.
مشاور زیست محیطی شهردار تهران ، از مسئولان وزارت نیرو درخواست کرده است با توجه به احتمال آلودگی آب شرب تهران به موادی از جنس نیترات ، به طور رسمی در این خصوص اظهار نظر کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun