آب تهران ، آلوده است!

خسرو ارتقاییمدیرعامل شركت آب منطقه‌ای تهران درمورد آلودگی آب‌های سطحی تامین‌كننده آب تهران هشدار داد. وی با بیان اینكه منابع آب‌های سطحی تامین‌كننده آب تهران همچون رودخانه‌ها از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند ، افزود : با وجود تلاش‌های بسیاری كه صورت گرفته است ، متاسفانه به دلیل صرفه‌های اقتصادی ، برخورد با متخلفان به نتیجه دلخواه نرسیده است. ارتقایی آلودگی در رودخانه‌های تهران را جدی دانست و اضافه کرد: «برنامه‌ریزی دقیق و پایبندی دست‌اندركاران امر به مسایل كیفی رودخانه‌ها ، به پایدار شدن وضعیت منابع آب كمك خواهد كرد.» وی با مقایسه اهمیت حفاظت از منابع آب زیرزمینی با آب‌های سطحی ، تصریح کرد: «در این زمینه و به ویژه درخصوص حفاظت از منابع آب‌های سطحی كار جدی و دقت كافی صورت نگرفته است و متاسفانه پشتوانه قانونی مناسبی نیز وجود ...
31 دسامبر, 2011

خسرو ارتقاییمدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران درمورد آلودگی آب‌های سطحی تامین‌کننده آب تهران هشدار داد. وی با بیان اینکه منابع آب‌های سطحی تامین‌کننده آب تهران همچون رودخانه‌ها از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند ، افزود : با وجود تلاش‌های بسیاری که صورت گرفته است ، متاسفانه به دلیل صرفه‌های اقتصادی ، برخورد با متخلفان به نتیجه دلخواه نرسیده است.

ارتقایی آلودگی در رودخانه‌های تهران را جدی دانست و اضافه کرد: «برنامه‌ریزی دقیق و پایبندی دست‌اندرکاران امر به مسایل کیفی رودخانه‌ها ، به پایدار شدن وضعیت منابع آب کمک خواهد کرد.» وی با مقایسه اهمیت حفاظت از منابع آب زیرزمینی با آب‌های سطحی ، تصریح کرد: «در این زمینه و به ویژه درخصوص حفاظت از منابع آب‌های سطحی کار جدی و دقت کافی صورت نگرفته است و متاسفانه پشتوانه قانونی مناسبی نیز وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun