آب آشامیدنی بسیاری از روستاهای اصفهان با تانکر تامین می‌شود

نماينده مردم فلاورجان گفت: مردم بسياري از روستاهاي اصفهان از داشتن آب آشاميدني و كشاورزي محروم هستند و آب مورد نياز خود را از طريق تانكر تامين مي‌كنند. به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، موسوي‌لارگاني در تذكري به خشكسالي حوزه انتخاباتي خود در صحن علني امروز مجلس اظهار كرد: آب آشاميدني بسياري از روستاهاي ما با تانكر تامين مي‌شود. در استان اصفهان طبقات دوم به بالا از داشتن آب محروم هستند لذا از وزير محترم نيرو و كليه مسوولين ذي‌ربط خواهشمنديم فكري به حال آب آشاميدني و آب كشاورزي استان اصفهان داشته باشند.
1 اکتبر, 2012

نماینده مردم فلاورجان گفت: مردم بسیاری از روستاهای اصفهان از داشتن آب آشامیدنی و کشاورزی محروم هستند و آب مورد نیاز خود را از طریق تانکر تامین می‌کنند.
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، موسوی‌لارگانی در تذکری به خشکسالی حوزه انتخاباتی خود در صحن علنی امروز مجلس اظهار کرد: آب آشامیدنی بسیاری از روستاهای ما با تانکر تامین می‌شود. در استان اصفهان طبقات دوم به بالا از داشتن آب محروم هستند لذا از وزیر محترم نیرو و کلیه مسوولین ذی‌ربط خواهشمندیم فکری به حال آب آشامیدنی و آب کشاورزی استان اصفهان داشته باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun