نوزدهمین همایش نمایندگان شرکت هیراب سان، در شهر تبریز برگزار خواهد شد.

نوزدهمین همایش مدیران و نمایندگان شرکت هیراب سان پنجشنبه 19 اسفند 1389 در مرکز استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد. در این همایش که با هدف ارتقای سطح دانش علمی و فنی نمایندگان هیراب سان برگزار می شود، مدیران و کارشناسان شرکت هیراب سان به طرح مباحث علمی و فنی در خصوص آب و تصفیه آب خواهند پرداخت. همچنین نمایندگان شرکت هیراب سان  از نزدیک پیشنهادات خود را جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان دستگاههای تصفیه آب خانگی مطرح خواهند نمود نمایندگان شرکت کننده در همایش تبریز، از استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان خواهند بود. شرکت در این همایش برای عموم با هماهنگی قبلی امکانپذیر می باشد
8 مارس, 2011

نوزدهمین همایش مدیران و نمایندگان شرکت هیراب سان پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ در مرکز استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
در این همایش که با هدف ارتقای سطح دانش علمی و فنی نمایندگان هیراب سان برگزار می شود، مدیران و کارشناسان شرکت هیراب سان به طرح مباحث علمی و فنی در خصوص آب و تصفیه آب خواهند پرداخت.
همچنین نمایندگان شرکت هیراب سان  از نزدیک پیشنهادات خود را جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان دستگاههای تصفیه آب خانگی مطرح خواهند نمود نمایندگان شرکت کننده در همایش تبریز، از استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان خواهند بود.
شرکت در این همایش برای عموم با هماهنگی قبلی امکانپذیر می باشد

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun