نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب خانگی آکواجوی در شهرستان سنندج برگزار می گرددتصفیه آب خانگی, آکواجوی, نمایشگاه صنعت ساختمان لوازم و ماشین آلات ساختمان, سنندج

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه صنعت ساختمان لوازم و ماشین آلات ساختمان در شهرستان سنندج معرفی می گردند. به اطلاع می رساند، این نمایشگاه از تاریخ شانزدهم  لغایت نوزدهم شهریور ماه سال 95 واقع در بلوار مستضعفین-جنب میدان بار-شرکت نمایشگاههای بین المللی استان کردستان برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 16 الی 21 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن اصلی-انتهای راهروی اول قرار گرفته است بازدید بعمل آورند.  
3 سپتامبر, 2016

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه صنعت ساختمان لوازم و ماشین آلات ساختمان در شهرستان سنندج معرفی می گردند.

به اطلاع می رساند، این نمایشگاه از تاریخ شانزدهم  لغایت نوزدهم شهریور ماه سال ۹۵ واقع در بلوار مستضعفین-جنب میدان بار-شرکت نمایشگاههای بین المللی استان کردستان برگزار می گردد .

از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن اصلی-انتهای راهروی اول قرار گرفته است بازدید بعمل آورند.

 

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun