نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در قزوین برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین ، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه مبلمان در شهرستان قزوین انجام شده است . این نمایشگاه از تاریخ دوازدهم تير ماه لغایت شانزدهم ماه سال 1396 در محل دائمی برگزاری نمایشگاهها واقع در قزوین ، انتهای خیابان نوروزیان- نمایشگاه بین المللی استان قزوین برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت 16 الی 22از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در سالن A و B ، غرفه تصفیه آب آکواجوی بازدید بعمل آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نمایشگاه با نماینده ی آکواجوی در قزوین با شماره تلفن های : 09121822417 اصفهانى 02833680088 تماس ...
3 جولای, 2017

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین ، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه مبلمان در شهرستان قزوین انجام شده است .
این نمایشگاه از تاریخ دوازدهم تیر ماه لغایت شانزدهم ماه سال ۱۳۹۶ در محل دائمی برگزاری نمایشگاهها واقع در قزوین ، انتهای خیابان نوروزیان- نمایشگاه بین المللی استان قزوین برگزار می گردد .

از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت ۱۶ الی ۲۲از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در سالن A و B ، غرفه تصفیه آب آکواجوی بازدید بعمل آورند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نمایشگاه با نماینده ی آکواجوی در قزوین با شماره تلفن های :
۰۹۱۲۱۸۲۲۴۱۷ اصفهانى ۰۲۸۳۳۶۸۰۰۸۸ تماس حاصل فرمائید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun