نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در شهرستان تبریز برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات،لوازم و مصالح ساختمانی ایران در شهرستان تبریز معرفی می گردند. به اطلاع می رساند، این نمایشگاه از تاریخ بیست و یکم لغایت بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال 95 واقع در تبریز- محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 15 الی 21 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن پروین اعتصامی قرار گرفته است بازدید بعمل آورند. لازم به ذکر است دستگاه های تصفیه آب خانگی در این دوره از نمایشگاه با شرایطی متفاوت نسبت به دوره های قبل به فروش می رسند.
27 آوریل, 2016

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات،لوازم و مصالح ساختمانی ایران در شهرستان تبریز معرفی می گردند.
به اطلاع می رساند، این نمایشگاه از تاریخ بیست و یکم لغایت بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال ۹۵ واقع در تبریز- محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۵ الی ۲۱ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن پروین اعتصامی قرار گرفته است بازدید بعمل آورند.

لازم به ذکر است دستگاه های تصفیه آب خانگی در این دوره از نمایشگاه با شرایطی متفاوت نسبت به دوره های قبل به فروش می رسند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun