نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در قزوین برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین ، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه جهیزیه عروس در شهرستان قزوین انجام شده است . این نمایشگاه از تاریخ هجدهم اردیبهشت ماه لغایت بیست و دوم اردیبهشت ماه سال 1396 در محل دائمی برگزاری نمایشگاهها واقع در قزوین ، انتهای خیابان نوروزیان- نمایشگاه بین المللی استان قزوین برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت 16 الی 21 از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در راهروی بین سالن A و B ، غرفه تصفیه آب آکواجوی بازدید بعمل آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نمایشگاه با شماره تلفن های : 09121822417 و 02833680088 ...
8 می, 2017

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین ، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در نمایشگاه جهیزیه عروس در شهرستان قزوین انجام شده است .
این نمایشگاه از تاریخ هجدهم اردیبهشت ماه لغایت بیست و دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ در محل دائمی برگزاری نمایشگاهها واقع در قزوین ، انتهای خیابان نوروزیان- نمایشگاه بین المللی استان قزوین برگزار می گردد .

از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در راهروی بین سالن A و B ، غرفه تصفیه آب آکواجوی بازدید بعمل آورند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نمایشگاه با شماره تلفن های :
۰۹۱۲۱۸۲۲۴۱۷ و ۰۲۸۳۳۶۸۰۰۸۸ تماس حاصل فرمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun