نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در آذربایجان شرقی برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان آذربایجان شرقی، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در دومین نمایشگاه بین المللی ملزومات جهیزیه و دکوراسیون منزل (لوازم خانگی ،فرش،لوستر و مبلمان) در استان آذربایجان شرقی انجام شده است . این نمایشگاه از تاریخ یکم خرداد ماه لغایت پنجم خرداد ماه سال 1396 در محل دائمی برگزاری نمایشگاههای بین المللی تبریز برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت 16 الی 22 از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در راهروی سالن شهریار غرفه آذر آکواجوی بازدید بعمل آورند. توضیحات : نمایندگی انحصاری تصفیه آب آکواجوی و تصفیه هوای ایرجوی بصورت نقد و اقساط با شرایط و تخفیفات...
21 می, 2017

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان آذربایجان شرقی، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در دومین نمایشگاه بین المللی ملزومات جهیزیه و دکوراسیون منزل (لوازم خانگی ،فرش،لوستر و مبلمان) در استان آذربایجان شرقی انجام شده است .
این نمایشگاه از تاریخ یکم خرداد ماه لغایت پنجم خرداد ماه سال ۱۳۹۶ در محل دائمی برگزاری نمایشگاههای بین المللی تبریز برگزار می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت ۱۶ الی ۲۲ از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در راهروی سالن شهریار غرفه آذر آکواجوی بازدید بعمل آورند.
توضیحات : نمایندگی انحصاری تصفیه آب آکواجوی و تصفیه هوای ایرجوی بصورت نقد و اقساط با شرایط و تخفیفات
ویژه نمایشگاهی

تلفن تماس
۰۴۱۳۳۲۵۱۱۳۴
۰۴۱۳۳۲۵۱۱۳۵
۰۴۱۳۳۳۶۱۲۲۶
فکس
۰۴۱۳۳۳۶۱۵۲۶
لینک تلگرام
https://telegram.me/azaraquajoy
لینک وبسایت www.azaraquajoy.com
آدرس : خیابان امام مابین منصور و آبرسان اول خیابان رضانژاد شمالى ساختمان آذر (طبقه ٣ طبقه بالاى ترک مارکت)
بمدیریت بیگلویى

5/5 - (1 امتیاز)

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun