مردم قم در مصرف آب صرفه‌جویی کنند

شرکت آب و فاضلاب استان قم با صدور اطلاعیه‌ای بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب تاکید کرد. شرکت و آب و فاظلاب استان قم از مردم خواست برای بهره‌مند از آب با کیفیت و فشار مناسب از مصارف غیر ضروری جدا پرهیز و تا حد ممکن صرفه‌جویی را مورد توجه قرار دهند. متن اطلاعیه‌ شرکت آب و فاضلاب به شرح ذیل است: به اطلاع کلیه همشریان عزیز می‌رساند، افزایش دمای هوا در روزهای اخیر سبب افزایش شدید میزان مصرف آب توسط شهروندان شده است که این امر با توجه به میزان محدود ورود آب از سرشاخه‌های دز به قم موجب تغییراتی در کیفیت آب شهر شده است، لذا شهروندان گرامی به منظور بهره‌مندی از آب با کیفیت و فشار مناسب باید از مصارف غیرضروری آب جدا پرهیز و تا حد ممکن ...
3 ژوئن, 2011

شرکت آب و فاضلاب استان قم با صدور اطلاعیه‌ای بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب تاکید کرد.
شرکت و آب و فاظلاب استان قم از مردم خواست برای بهره‌مند از آب با کیفیت و فشار مناسب از مصارف غیر ضروری جدا پرهیز و تا حد ممکن صرفه‌جویی را مورد توجه قرار دهند.

متن اطلاعیه‌ شرکت آب و فاضلاب به شرح ذیل است:
به اطلاع کلیه همشریان عزیز می‌رساند، افزایش دمای هوا در روزهای اخیر سبب افزایش شدید میزان مصرف آب توسط شهروندان شده است که این امر با توجه به میزان محدود ورود آب از سرشاخه‌های دز به قم موجب تغییراتی در کیفیت آب شهر شده است، لذا شهروندان گرامی به منظور بهره‌مندی از آب با کیفیت و فشار مناسب باید از مصارف غیرضروری آب جدا پرهیز و تا حد ممکن صرفه‌جویی را مورد توجه قرار دهند.

http://www.khabaronline.ir/news-155116.aspx

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun