محصولات تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه یزد عرضه می شوند

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه ی محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان یزد، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در یازدهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان در شهرستان یزد انجام شده است. این نمایشگاه به صورت همزمان با سیزدهمین نمایشگاه مصالح ساختمانی از تاریخ یکم لغایت پنجم مهرماه 1393 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه ها واقع در یزد ، صفائیه ، بلوار شهید قندی برگزار می گردد. از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت 16 الی 22 از غرفه ی تصفیه آب آکواجوی واقع در راهروی A ، غرفه ی ششم از سمت راست ، بازدید بعمل آورند.
20 سپتامبر, 2014

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه ی محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان یزد، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در یازدهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان در شهرستان یزد انجام شده است.
این نمایشگاه به صورت همزمان با سیزدهمین نمایشگاه مصالح ساختمانی از تاریخ یکم لغایت پنجم مهرماه ۱۳۹۳ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه ها واقع در یزد ، صفائیه ، بلوار شهید قندی برگزار می گردد.
از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت ۱۶ الی ۲۲ از غرفه ی تصفیه آب آکواجوی واقع در راهروی A ، غرفه ی ششم از سمت راست ، بازدید بعمل آورند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun