محصولات آکواجوی در دهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان استان یزد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای اطلاع رسانی هرچه بیشتر و به منظور آشناتر شدن مردم استان یزد با محصولات تصفیه آب آکواجوی و تصفیه هوای ایرجوی هماهنگی های لازم جهت حضور شرکت هیراب سان در دهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان ، لوله ، اتصالات ، لوازم سرمایشی و گرمایشی در شهرستان یزد بعمل آمده است. این دهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان است که در آن تولید کنندگان و فعالان بازار تاسیسات ، لوله و اتصالات و لوازم سرمایشی و گرمایشی حضور پیدا کرده و محصولات خود را عرضه می کنند. تاریخ برگزاری نمایشگاه از دوم الی ششم مهرماه در شهرستان یزد می باشد. اطلاعات بیشتر متعاقبا به اطلاع بازدید کنندگان وب سایت و علاقمندان خواهد رسید.
7 سپتامبر, 2013

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای اطلاع رسانی هرچه بیشتر و به منظور آشناتر شدن مردم استان یزد با محصولات تصفیه آب آکواجوی و تصفیه هوای ایرجوی هماهنگی های لازم جهت حضور شرکت هیراب سان در دهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان ، لوله ، اتصالات ، لوازم سرمایشی و گرمایشی در شهرستان یزد بعمل آمده است.
این دهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان است که در آن تولید کنندگان و فعالان بازار تاسیسات ، لوله و اتصالات و لوازم سرمایشی و گرمایشی حضور پیدا کرده و محصولات خود را عرضه می کنند.
تاریخ برگزاری نمایشگاه از دوم الی ششم مهرماه در شهرستان یزد می باشد. اطلاعات بیشتر متعاقبا به اطلاع بازدید کنندگان وب سایت و علاقمندان خواهد رسید.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun