عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی و تصفیه هوای ایرجوی این بار در نمایشگاه تبریز

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی و دستگاه های تصفیه هوای خانگی ایرجوی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستمهای تهویه در شهر تبریز عرضه می شوند. شرکت هیراب سان با هدف فرهنگ سازی هرچه بیشتر و اطلاع رسانی بهتر به هموطنان آذربایجانی ، هماهنگی های لازم را جهت عرضه محصولات خود در این نمایشگاه بعمل آورده است. گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستم های تهویه از تاریخ 16 الی 19 اردبیهشت 1393 در شهر تبریز برگزار می گردد. علاقمندان می توانند از ساعت 15 الی 21 از غرفه ی تصفیه آب و هوای ایرجوی و آکواجوی واقع در سالن شهریار 2 ، غرفه ی 89 بازدید بعمل آورند. ...
8 می, 2014

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی و دستگاه های تصفیه هوای خانگی ایرجوی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستمهای تهویه در شهر تبریز عرضه می شوند.
شرکت هیراب سان با هدف فرهنگ سازی هرچه بیشتر و اطلاع رسانی بهتر به هموطنان آذربایجانی ، هماهنگی های لازم را جهت عرضه محصولات خود در این نمایشگاه بعمل آورده است.
گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستم های تهویه از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردبیهشت ۱۳۹۳ در شهر تبریز برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند از ساعت ۱۵ الی ۲۱ از غرفه ی تصفیه آب و هوای ایرجوی و آکواجوی واقع در سالن شهریار ۲ ، غرفه ی ۸۹ بازدید بعمل آورند. مدیریت غرفه آقای بیگلویی و سایر همکاران ما آماده پاسخگویی به هموطنان عزیز آذربایجانی می باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun