عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی و تصفیه هوای ایرجوی این بار در نمایشگاه تبریز

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی و دستگاه های تصفیه هوای خانگی ایرجوی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستمهای تهویه در شهر تبریز عرضه می شوند. شرکت هیراب سان با هدف فرهنگ سازی هرچه بیشتر و اطلاع رسانی بهتر به هموطنان آذربایجانی ، هماهنگی های لازم را جهت عرضه محصولات خود در این نمایشگاه بعمل آورده است. گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستم های تهویه از تاریخ 16 الی 19 اردبیهشت 1393 در شهر تبریز برگزار می گردد. علاقمندان می توانند از ساعت 15 الی 21 از غرفه ی تصفیه آب و هوای ایرجوی و آکواجوی واقع در سالن شهریار 2 ، غرفه ی 89 بازدید بعمل آورند. ...
8 می, 2014

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، محصولات تصفیه آب آکواجوی و دستگاه های تصفیه هوای خانگی ایرجوی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستمهای تهویه در شهر تبریز عرضه می شوند.
شرکت هیراب سان با هدف فرهنگ سازی هرچه بیشتر و اطلاع رسانی بهتر به هموطنان آذربایجانی ، هماهنگی های لازم را جهت عرضه محصولات خود در این نمایشگاه بعمل آورده است.
گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی و سیستم های تهویه از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردبیهشت ۱۳۹۳ در شهر تبریز برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند از ساعت ۱۵ الی ۲۱ از غرفه ی تصفیه آب و هوای ایرجوی و آکواجوی واقع در سالن شهریار ۲ ، غرفه ی ۸۹ بازدید بعمل آورند. مدیریت غرفه آقای بیگلویی و سایر همکاران ما آماده پاسخگویی به هموطنان عزیز آذربایجانی می باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

hirabsun