دستگاه های تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه ارومیه استان آذربایجان غربی عرضه می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی با نام تاسیسات و مصالح ساختمانی در شهرستان ارومیه برگزار می گردد . جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ نوزده خرداد ماه لغایت بیست و دو خرداد ماه سال 94 واقع در ارومیه- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ارومیه(پارک جنگلی) تقدیم حضور می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 16:30 الی 22:30 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن شماره 1 واقع شده است بازدید بعمل آورند .
11 ژوئن, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی با نام تاسیسات و مصالح ساختمانی در شهرستان ارومیه برگزار می گردد .
جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ نوزده خرداد ماه لغایت بیست و دو خرداد ماه سال ۹۴ واقع در ارومیه- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ارومیه(پارک جنگلی) تقدیم حضور می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۲:۳۰ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن شماره ۱ واقع شده است بازدید بعمل آورند .

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun