دستگاه های تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه قزوین عرضه می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی با نام تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در شهرستان قزوین برگزار می گردد . جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ سوم شهریور ماه لغایت ششم شهریور ماه سال 94 واقع در قزوین- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 15 الی 21 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی ،که مابین سالن A وB واقع شده است بازدید بعمل آورند .
24 آگوست, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی با نام تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در شهرستان قزوین برگزار می گردد .
جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ سوم شهریور ماه لغایت ششم شهریور ماه سال ۹۴ واقع در قزوین- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۵ الی ۲۱ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی ،که مابین سالن A وB واقع شده است بازدید بعمل آورند .

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun