دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه رامسر استان مازندران عرضه می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و انتشار برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی برای اولین بار با نام خانه مدرن رامسر در استان مازندران برگزار می گردد . جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی این نمایشگاه از تاریخ ششم اسفند ماه لغایت یازدهم اسفند ماه سال 93 واقع در مجتمع تجاری بین المللی آرامش رامسر تقدیم حضور می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 9 الی 20 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در طبقه همکف، ورودی غربی ساکن است بازدید بعمل آورند . اطلاعات تکمیلی : با توجه به استقبال شهروندان محترم رامسر از نمایشگاه مزبور ، نمایشگاه تا تاریخ 1393/12/26 تمدید گردید.
24 فوریه, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و انتشار برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاهی برای اولین بار با نام خانه مدرن رامسر در استان مازندران برگزار می گردد .
جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی این نمایشگاه از تاریخ ششم اسفند ماه لغایت یازدهم اسفند ماه سال 93 واقع در مجتمع تجاری بین المللی آرامش رامسر تقدیم حضور می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 9 الی 20 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در طبقه همکف، ورودی غربی ساکن است بازدید بعمل آورند .

اطلاعات تکمیلی : با توجه به استقبال شهروندان محترم رامسر از نمایشگاه مزبور ، نمایشگاه تا تاریخ 1393/12/26 تمدید گردید.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun