برگزاری نمایشگاه دستگاه های تصفیه آب آکواجوی در شهرستان تبریز

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، به منظور عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی ترتیبی داده شده است که نمایشگاهی به این منظور در استان آذربایجان شرقی شهرستان تبریز برگزار گردد . بدینوسیله از علاقمندان دعوت می گردد جهت بازدید از غرفه تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه تاسیسات و مصالح ساختمانی که از تاریخ 94/02/22 الی 94/02/25 واقع در میدان بسیج ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ، سالن شهریار ، برگزار می گردد حضور بهم رسانند. تقویت و تعمیق حضور شما عزیزان ، موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر و توسعه علمی و صنعتی در خصوص برند آکواجوی که تاکنون مورد استقبال قرار گرفته شده است را فراهم می آورد .
9 می, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، به منظور عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی ترتیبی داده شده است که نمایشگاهی به این منظور در استان آذربایجان شرقی شهرستان تبریز برگزار گردد .
بدینوسیله از علاقمندان دعوت می گردد جهت بازدید از غرفه تصفیه آب آکواجوی در نمایشگاه تاسیسات و مصالح ساختمانی که از تاریخ ۹۴/۰۲/۲۲ الی ۹۴/۰۲/۲۵ واقع در میدان بسیج ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ، سالن شهریار ، برگزار می گردد حضور بهم رسانند.
تقویت و تعمیق حضور شما عزیزان ، موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر و توسعه علمی و صنعتی در خصوص برند آکواجوی که تاکنون مورد استقبال قرار گرفته شده است را فراهم می آورد .

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun