برگزاری نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین ، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در هشتمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در شهرستان قزوین انجام شده است . این نمایشگاه از تاریخ بیست و هشتم بهمن ماه لغایت یکم اسفند ماه سال 1393 در محل دائمی برگزاری نمایشگاهها واقع در قزوین ، انتهای خیابان نوروزیان- نمایشگاه بین المللی استان قزوین برگزار می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت 16 الی 21 از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در سالن A ، غرفه تصفیه آب آکواجوی بازدید بعمل آورند.
14 فوریه, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی و عرضه محصولات تصفیه آب آکواجوی در استان قزوین ، هماهنگی های لازم جهت حضور آکواجوی در هشتمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در شهرستان قزوین انجام شده است .
این نمایشگاه از تاریخ بیست و هشتم بهمن ماه لغایت یکم اسفند ماه سال ۱۳۹۳ در محل دائمی برگزاری نمایشگاهها واقع در قزوین ، انتهای خیابان نوروزیان- نمایشگاه بین المللی استان قزوین برگزار می گردد .

از کلیه علاقمندان دعوت می گردد از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از غرفه تصفیه آب آکواجوی واقع در سالن A ، غرفه تصفیه آب آکواجوی بازدید بعمل آورند.

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun