برگزاری نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در شهرستان اردبیل

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی ،نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در شهرستان اردبیل برگزار می گردد . جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ بیست و شش مرداد ماه لغایت سی ام مرداد ماه سال 94 واقع در اردبیل- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تقدیم حضور می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 15 الی 22 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن اصلی واقع شده است بازدید بعمل آورند .
29 جولای, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی ،نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در شهرستان اردبیل برگزار می گردد .
جهت اطلاع شما بازدید کنندگان گرامی، این نمایشگاه از تاریخ بیست و شش مرداد ماه لغایت سی ام مرداد ماه سال ۹۴ واقع در اردبیل- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تقدیم حضور می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۵ الی ۲۲ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که در سالن اصلی واقع شده است بازدید بعمل آورند .

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun