برگزاری نمایشگاه دستگاههای تصفیه آب آکواجوی در شهرستان قزوین

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی در شهرستان قزوین برگزار می گردد . به اطلاع می رساند، این نمایشگاه از تاریخ نوزدهم آبان ماه لغایت بیست و دوم آبان ماه سال 94 واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین افتتاح می گردد . از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت 16 الی 21 از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که مابین سالن A و B واقع شده است بازدید بعمل آورند .
9 نوامبر, 2015

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، در راستای معرفی برند آکواجوی به منظور عرضه و توزیع این برند شناخته شده در خصوص دستگاههای تصفیه آب خانگی نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی در شهرستان قزوین برگزار می گردد .
به اطلاع می رساند، این نمایشگاه از تاریخ نوزدهم آبان ماه لغایت بیست و دوم آبان ماه سال ۹۴ واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین افتتاح می گردد .
از کلیه علاقمندان دعوت می شود از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از غرفه تصفیه آب خانگی آکواجوی که مابین سالن A و B واقع شده است بازدید بعمل آورند .

به این مطلب امتیاز دهید

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hirabsun