سرپرستی فروش تصفیه آب آکواجوی در کرمان

آب شرب کرمان از کجا تامین می شود؟

“معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان با بیان اینکه استان کرمان پس از سیستان و بلوچستان بیشترین کاهش بارندگی کشور را با ۶۹ درصد کاهش دارد گفت: ۹۷ درصد آب شرب این استان از منابع زیرزمینی تامین می‌شود.”

متوسط بارندگی سالیانه استان کرمان از متوسط کشوری بیش از ۱۰۰ میلیمتر کمتر است. استان کرمان با وسعت ۱۸۲ هزار کیلومتر مربع، متوسط بارندگی ۱۲۹ میلی‌متری دارد.

آیا آب لوله کشی شهری نیاز به دستگاه تصفیه آب دارد؟

مشکل فرسودگی و پوسیدگی لوله های آب رسانی

“مشکلی که در تمام دنیا با آن مواجه هستیم ، فرسودگی و پوسیدگی لوله های آب رسانی شهری و همچنین شبکه های لوله کشی خانگی است. بعنوان مثال قدمت لوله های کار گذاشته شده در شهر نیویورک به سال ۱۸۰۰ میلادی برمی گردد یعنی بیش از ۲۰۰ سال پیش.

تصفیه آب لوله کشی

در کشور ما نیز بنا بر اظهارات مديرعامل شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور حدود ۴۰ درصد از شبکه آب رسانی ، فرسوده است و قدمت لوله های آب در برخی از شهرها به ۵۰ تا ۶۰ سال پیش بر می گردد. فرسودگی لوله های آب رسانی باعث مشکلاتی نظیر شکستگی و ترکیدگی لوله ها و در نتیجه ورود گل و لای به داخل آب شهری می شود. از طرفی ذرات ناشی از پوسیدگی و زنگ زدگی لوله ها نیز از همین طریق وارد آب مصرفی شهری می شوند.”

“این مشکلی است که نه تنها در کشور ما بلکه در تمام دنیا با آن مواجه هستند و بهترین راه حل، استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در آشپزخانه ها و درست در نقطه مصرف ، آب را از فیلترها عبور می دهند و این ناخالصی های ثانویه را از آب جدا می کنند.”

دستگاه تصفیه آب خانگی برای استان کرمان را از کجا خرید کنیم؟

شرکت هیراب سان نمایندگی رسمی و انحصاری آکواجوی از سال ۸۲ تا کنون است که در ایران بیش از ۵۰۰ نمایندگی فعال دارد. خوشبختانه یکی از فعال ترین نمایندگی ها در استان کرمان است و در تمامی شهرهای استان کرمان خدمات فروش و پس از فروش تصفیه آب آکواجوی توسط سرپرستی استان آقای عسگری پور ارائه می گردد. مشتریان عزیز کرمانی آکواجوی می توانند جهت خرید دستگاه تصفیه آب خود با سرپرستی استان آقای عسگری پور هماهنگی های لازم را بعمل آورند.

آدرس نمایندگی تصفیه آب آکواجوی در کرمان کجاست؟

آدرس نمایندگی آکواجوی در کرمان: دفتر: کرمان خ ۲۴ آذر نبش کوچه ۴۱ فروشگاه تصفیه گستر کدپ: ۷۶۱۹۷۵۵۳۹۷

تلفن تماس: ۲۴۶۲۵۴۵M -9132902294-32478647D-32478577F- 32436040 – 50 D – 9135315300

عکس فروشگاه نمایندگی تصفیه آب آکواجوی در کرمان

نقشه فروشگاه تصفیه آب آکواجوی در کرمان