۵۰ درصد آب تهران از منابع زیرزمینی تامین می شود

چمران: 50 درصد آب تهران از منابع زیرزمینی تامین می شود تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر 50 درصد آب شهر تهران از منابع زیر زمینی تامین می شود که این منابع غیر قابل جایگزین هستند و باید از هر امکانی برای صرفه جویی استفاده کنیم. چمران: 50 درصد آب تهران از منابع زیرزمینی تامین می شود به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی چمران روز یکشنبه در سیصد و پنجاه و ششمین جلسه رسمی شورا با اشاره به هشدار رییس کمیسیون امنیت مجلس که موضوع آب را یک مسئله امنیتی اعلام کرده گفت: اصلاح الگوی مصرف آب و صرفه جویی توسط مردم و نهادهای دولتی و سازمان آب یک ضرورت است. وی ادامه داد: در حال حاضر در شهر تهران از منابع آب های زیر زمینی استفاده می شود ...
2 جولای, 2017

چمران: ۵۰ درصد آب تهران از منابع زیرزمینی تامین می شود
تهران- ایرنا– رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر ۵۰ درصد آب شهر تهران از منابع زیر زمینی تامین می شود که این منابع غیر قابل جایگزین هستند و باید از هر امکانی برای صرفه جویی استفاده کنیم.
چمران: ۵۰ درصد آب تهران از منابع زیرزمینی تامین می شود
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی چمران روز یکشنبه در سیصد و پنجاه و ششمین جلسه رسمی شورا با اشاره به هشدار رییس کمیسیون امنیت مجلس که موضوع آب را یک مسئله امنیتی اعلام کرده گفت: اصلاح الگوی مصرف آب و صرفه جویی توسط مردم و نهادهای دولتی و سازمان آب یک ضرورت است.
وی ادامه داد: در حال حاضر در شهر تهران از منابع آب های زیر زمینی استفاده می شود اما باید بدانیم که این منابع جایگزین ندارند و به زودی روزی می رسد که نمی توانیم از آن ها استفاده کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: ۵۰ درصد آب تهران از طریق سدها و ۵۰ درصد دیگر از منابع زیر زمینی تامین می شود و این در حالی است که منابع زیر زمینی غیر قابل جایگزین هستند و باید از همه امکانات برای صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف از سوی مردم و نهاد ها و سازمان ها استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس گفته های مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب در حال حاضر ۲۰ درصد آب در انتقال آب از تصفیه خانه ها به منازل هدر می رود لذا اصلاح شبکه های انتقالی آب نیز باید از سوی سازمان آب در دستور کار قرار گیرد.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.