سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

۱۴۵ روستای لرستان فاقد آب آشامیدنی هستند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: ۹۰ روستای استان با تانکر آبرسانی می‌شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، علیرضا کاکاوند در جمع خبرنگاران بیان کرد: به مناسبت دهه فجر دو طرح آبرسانی به فرمان‌آباد ازنا و چَم‎شهران پلدختر با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد. وی اضافه کرد: ۲ هزار و ۸۶۱ روستا در لرستان وجود دارد که از این تعداد یک‎هزار و ۵۳۰ روستا، بالای ۲۰ خانوار هستند و یک‎هزار و ۲۶۷ روستا نیز تحت پوشش این شرکت قرار دارند. مهندس کاکاوند با بیان اینکه تعداد مشترکان این شرکت ۱۱۱ هزار است، اظهار کرد:‌ در حال حاضر ۱۴۵ روستای بالای ۲۰ خانوار استان فاقد آب آشامیدنی هستند که از این تعداد ۹۰ روستا با تانکر آبرسانی می‌شود. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ادامه داد: ...
28 ژانویه, 2014

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: ۹۰ روستای استان با تانکر آبرسانی می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، علیرضا کاکاوند در جمع خبرنگاران بیان کرد: به مناسبت دهه فجر دو طرح آبرسانی به فرمان‌آباد ازنا و چَم‎شهران پلدختر با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
وی اضافه کرد: ۲ هزار و ۸۶۱ روستا در لرستان وجود دارد که از این تعداد یک‎هزار و ۵۳۰ روستا، بالای ۲۰ خانوار هستند و یک‎هزار و ۲۶۷ روستا نیز تحت پوشش این شرکت قرار دارند.
مهندس کاکاوند با بیان اینکه تعداد مشترکان این شرکت ۱۱۱ هزار است، اظهار کرد:‌ در حال حاضر ۱۴۵ روستای بالای ۲۰ خانوار استان فاقد آب آشامیدنی هستند که از این تعداد ۹۰ روستا با تانکر آبرسانی می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ادامه داد: ۶۳ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل مجتمع‌های آبرسانی در استان نیاز است.
وی اعتبار مصوب امسال را ۲۵ میلیارد تومان عنوان و بیان کرد:‌ تاکنون از این مبلغ ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تخصیص یافته است.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید