سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

یک سوم روستاهای کشور فاقد آب آشامیدنی مناسب هستند و در شهرها مشکل آب آشامیدنی داریم

بنا بر اظهارات رییس کمیسون کشاورزی در نشست علنی مجلس ، علیرغم پیشرفت های خوبی که در زمینه تولید برق در کشور شده است اما در تولید آب با چالش مواجه هستیم چرا که برنامه ریزی و کارهای شایسته ای انجام نشده است. عباس رجایی ، نماینده مردم اراک و کمیجان گفت: امروز مسئله ی آب بحران های جدی به وجود آورده و استان ها را به جان هم انداخته است. رئیس کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: یک سوم روستاهای کشور فاقد آب آشامیدنی مناسب هستند و در شهرها مشکل آب آشامیدنی داریم که باید با تنظیم مقررات حل شود. رجایی اضافه کرد: در کشور ما برای مصرف 100 تا 110 میلیارد متر مکعب از منابع آبی برنامه ریزی کرده ایم اما 2 تا 3 برابر آن ...
4 می, 2014

بنا بر اظهارات رییس کمیسون کشاورزی در نشست علنی مجلس ، علیرغم پیشرفت های خوبی که در زمینه تولید برق در کشور شده است اما در تولید آب با چالش مواجه هستیم چرا که برنامه ریزی و کارهای شایسته ای انجام نشده است.
عباس رجایی ، نماینده مردم اراک و کمیجان گفت: امروز مسئله ی آب بحران های جدی به وجود آورده و استان ها را به جان هم انداخته است.
رئیس کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: یک سوم روستاهای کشور فاقد آب آشامیدنی مناسب هستند و در شهرها مشکل آب آشامیدنی داریم که باید با تنظیم مقررات حل شود.

رجایی اضافه کرد: در کشور ما برای مصرف ۱۰۰ تا ۱۱۰ میلیارد متر مکعب از منابع آبی برنامه ریزی کرده ایم اما ۲ تا ۳ برابر آن را داریم از دست می دهیم و از دسترس خارج می شود.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید