سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

وضعیت آب شرب در برخی روستاهای شهرستان ابهر به مشکل حاد تبدیل شده است

زنجان - خبرگزاری مهر: بخشدار مرکزی ابهر گفت: مشکل آب شرب در فصل‌های تابستان و پائیز در برخی روستاهای شهرستان ابهر به صورت حاد تبدیل شده و مردم برای بردن آب در صف می‌ایستند. به گزارش خبرنگار مهر، امرالله گلمحمدی در جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی ابهر با اشاره به به مشکلات موجود در روستای داشبلاغ افزود: این روستا دارای 81 خانوار و 317 نفر جمعیت است. وی با بیان اینکه اقدام‌های صورت گرفته در این روستا تاکنون چشمگیر نبوده است اظهار داشت: نماینده رئیس‌جمهور برای بررسی مشکل آب شرب در این روستا حضور پیدا کرده است. بخشدار مرکزی ابهر افزود: مقرر شده است که آبرسانی به این روستا و چند روستای دیگر در قالب احداث یک مجتمع صورت بگیرد. وی با بیان اینکه مسئله آب شرب مهمترین مسئله موجود در روستای داشبلاغ ...
5 می, 2013

زنجان – خبرگزاری مهر: بخشدار مرکزی ابهر گفت: مشکل آب شرب در فصل‌های تابستان و پائیز در برخی روستاهای شهرستان ابهر به صورت حاد تبدیل شده و مردم برای بردن آب در صف می‌ایستند.
به گزارش خبرنگار مهر، امرالله گلمحمدی در جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی ابهر با اشاره به به مشکلات موجود در روستای داشبلاغ افزود: این روستا دارای ۸۱ خانوار و ۳۱۷ نفر جمعیت است.
وی با بیان اینکه اقدام‌های صورت گرفته در این روستا تاکنون چشمگیر نبوده است اظهار داشت: نماینده رئیس‌جمهور برای بررسی مشکل آب شرب در این روستا حضور پیدا کرده است.
بخشدار مرکزی ابهر افزود: مقرر شده است که آبرسانی به این روستا و چند روستای دیگر در قالب احداث یک مجتمع صورت بگیرد.
وی با بیان اینکه مسئله آب شرب مهمترین مسئله موجود در روستای داشبلاغ است، گفت: این مشکل در فصل‌های تابستان و پائیز به صورت حاد تبدیل شده و مردم برای بردن آب در صف می‌ایستند.
بخشدار مرکزی ابهر در ادامه با بیان اینکه مردم روستای داشبلاغ خواهان اجرای طرح هادی در این روستا هستند، عنوان داشت: امیدواریم که با تلاش مسئولان امر در آینده نزدیک شاهد رفع مشکلات موجود در این روستا خواهیم بود.
گلمحمدی با بیان اینکه یکی از توفیق‌های نظام جمهوری اسلامی حضور مسئولان در بین مردم و احصاء مشکلات است، گفت: از روستائیان خواهانیم که مسئولان را در رفع مشکلات روستاها یاری کنند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید