هوای آلوده یکی از مهمترین عوامل در بروز سرطان است

بنا به اظهار دکتر علی اکبر سیاری در یک نشست خبری مبنی بر مبارزه با بیماری سرطان عوامل ژنتیک سرطان و غیر قابل کنترل بودن آن مبنی بر این نیست که پیشگیری این مهم به دست انسان از طریق تغذیه سالم عواملی چون آب و هوا و غذا غیر ممکن است . همچنین به نقل از دکتر علی اکبر سیاری معاونت وزارت بهداشت : رویت عوامل غیر عادی در دستگاه تنفس –مثل خون همراه با خلط و یا مشکلات گوارشی از قبیل مشاهده خون در مواد غذایی دفع شده در بدن – کاهش وزن در کمترین زمان ممکن – اسهال طولانی مدت و ........ می بایست دلایلی برای هوشیاری کامل انسان و تهدیدی برای سلامتی او باشد . وی افزود : با افزایش میزان امید به داشتن زندگی سالم و خود مراقبتی ...
31 ژانویه, 2015

بنا به اظهار دکتر علی اکبر سیاری در یک نشست خبری مبنی بر مبارزه با بیماری سرطان عوامل ژنتیک سرطان و غیر قابل کنترل بودن آن مبنی بر این نیست که پیشگیری این مهم به دست انسان از طریق تغذیه سالم عواملی چون آب و هوا و غذا غیر ممکن است .
همچنین به نقل از دکتر علی اکبر سیاری معاونت وزارت بهداشت : رویت عوامل غیر عادی در دستگاه تنفس –مثل خون همراه با خلط و یا مشکلات گوارشی از قبیل مشاهده خون در مواد غذایی دفع شده در بدن – کاهش وزن در کمترین زمان ممکن – اسهال طولانی مدت و …….. می بایست دلایلی برای هوشیاری کامل انسان و تهدیدی برای سلامتی او باشد .
وی افزود : با افزایش میزان امید به داشتن زندگی سالم و خود مراقبتی می توان سرطان را که یک بیماری قابل پیشگیری است کنترل نمود که خود مستلزم تغذیه سالم و استفاده از آب آشامیدنی سالم می باشد .
به نقل از دکتر علی اکبر سیاری هوای آلوده همراه با ذرات معلق یکی از مهمترین عوامل در بروز سرطان است که با توجه به گذر زمان تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت هوا خصوصاً در کلانشهر تهران مشاهده نشده است .
امید است با همکاری سایر نهادها بتوان بر مشکلات آلودگی هوا بیشتر از پیش موفق و پیروز غلبه کرد .

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.