سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

همایش نمایندگان و عاملین فروش تصفیه آب آکواجوی در استان فارس برگزار شد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر ، همایش نمایندگان و عاملین فروش دستگاههای تصفیه آب خانگی آکواجوی در استان فارس برگزار شد. این همایش طبق برنامه ریزی انجام شده در تاریخ پنج شنبه 02/02/1395 در سالن اجلاس ملاصدرا واقع در مجتمع فرهنگی رفاهی فرهنگیان شیراز و با هدف ارتقاء سطح همکاری های فیمابین ، تعمیق ارتباطات ، رسیدگی به مشکلات و مسائل فروشندگان محترم آکواجوی و بررسی اهداف و برنامه های آتی برند آکواجوی در استان فارس برگزار گردید....
23 آوریل, 2016

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر ، همایش نمایندگان و عاملین فروش دستگاههای تصفیه آب خانگی آکواجوی در استان فارس برگزار شد.

این همایش طبق برنامه ریزی انجام شده در تاریخ پنج شنبه ۰۲/۰۲/۱۳۹۵ در سالن اجلاس ملاصدرا واقع در مجتمع فرهنگی رفاهی فرهنگیان شیراز و با هدف ارتقاء سطح همکاری های فیمابین ، تعمیق ارتباطات ، رسیدگی به مشکلات و مسائل فروشندگان محترم آکواجوی و بررسی اهداف و برنامه های آتی برند آکواجوی در استان فارس برگزار گردید.

در این گردهمایی صمیمانه ، پس از پخش پیام ویدیویی مدیرعامل شرکت هیراب سان، مدیران ارشد شرکت هیراب سان ( نماینده انحصاری تصفیه آب خانگی آکواجوی در ایران ) ضمن بیان نکاتی در خصوص بازار تصفیه آب در ایران و فرصت ها و تهدیدهای پیش رو ، به مدت ۲ ساعت به سوالات حاضرین در همایش پاسخ دادند و مشکلات و مسایل آنان را بررسی و تحلیل نمودند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید