سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

همایش نمایندگان آکواجوی در کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت هیراب سان ، همایش نمایندگان و تکنیسین های آکوجوی در کرمان  برگزار شد این همایش با حضور جمعی از مدیران شرکت هیراب سان و همچنین سرپرستان و نمایندگان استان کرمان ،همراه بود.
27 ژوئن, 2018

 

 

 

 

مراسم فوق طبق برنامه ریزی انجام شده ، در یک روز به شرح زیر برگزار گردید:
۱ – معرفی و مرور اهداف و رسالت شرکت هیراب سان و برند آکواجوی
۲ – استراتژی های فروش برند آکواجوی در سال ۹۷
۳ – آموزش تکنیک های فروش و بازاریابی
۴ – تببین استراتژی های خدمات پس از فروش برند آکواجوی
۵ – پرسش و پاسخ

مدیر فروش منطقه ، آقای محسن رضایی استان کرمان را یکی از استانهای مهم برای شرکت هیراب سان برشمردند و اذعان داشتند: ” آب آشامیدنی و مصرفی یکی از دغدغه های همیشگی این استان بوده است. لذا توسعه ی کانال های توزیع در استان کرمان و حفظ ارتباطات با توزیع کنندگان و نمایندگان محترم آکواجوی از اولویت های ما محسوب می شود” ایشان سپس به تشریح استراتژی های فروش و توزیع محصول در منطقه پرداختند.

 

مدیر خدمات پس از فروش ، آقای رضا صادق نژاد ارایه ی گارانتی سه ساله و خدمات پس از فروش منظم را یکی از نقاط قوت دستگاه تصفیه آب آکواجوی برشمردند و ضمن تشریح فرایندهای خدمات پس از فروش ، از نمایندگان و توزیع کنندگان محترم درخواست کردند که نسبت به ارایه ی خدمات پس از فروش منظم و استاندارد تلاش نمایند.

در این همایش نمایندگان و توزیع کنندگان محصولات آکواجوی پیشنهادات ، انتقادات و طرح های خود را مطرح نموده و به تبادل نظر با مدیران شرکت هیراب سان پرداختند.

هدف از برگزاری این جلسات ارتقاء سطح همکاری های فی مابین ، تعمیق ارتباطات ، رسیدگی به مشکلات و مسائل فروشندگان محترم آکواجوی و بررسی اهداف و برنامه های آتی برند آکواجوی در منطقه عنوان شد.

آدرس فروشگاه تصفیه آب آکواجوی در کرمان

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید