نماینده مردم رشت:روستاهاي گيلان آب آشاميدني ندارند

خبرگزاري آريا - عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس با بيان اينکه رئيس جمهور منتخب با مشي اعتدال به منازعات سياسي پايان دهد، گفت: مشکل اصلي مردم مباحث سياسي نيست بلکه تورم و بيکاري است. به گزارش خبرگزاري آريا ، حسن تاميني در نطق ميان‌دستور در نشست علني امروز (سه‌شنبه 25 تير) ضمن تبريک براي فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، توضيح داد: دولت آقاي احمدي نژاد، دولت فعال و پرکاري بود اما معايبي نيز داشت. نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي، تصريح کرد: آقاي روحاني نيز بايد بدانند که همه مسئولان نظام بدهکار مردم هستند و بايد در تامين نيازهاي آنها همه تلاش خود را به انجام رسانند. تاميني افزود: دغدغه‌هاي اصلي مردم مباحث سياسي نيست و انتظار داريم تا آقاي روحاني با خط‌مشي اعتدال‌گرايانه به اين مباحث پايان دهند و به ...
16 جولای, 2013

خبرگزاري آريا – عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس با بيان اينکه رئيس جمهور منتخب با مشي اعتدال به منازعات سياسي پايان دهد، گفت: مشکل اصلي مردم مباحث سياسي نيست بلکه تورم و بيکاري است.
به گزارش خبرگزاري آريا ، حسن تاميني در نطق ميان‌دستور در نشست علني امروز (سه‌شنبه ۲۵ تير) ضمن تبريک براي فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، توضيح داد: دولت آقاي احمدي نژاد، دولت فعال و پرکاري بود اما معايبي نيز داشت.
نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي، تصريح کرد: آقاي روحاني نيز بايد بدانند که همه مسئولان نظام بدهکار مردم هستند و بايد در تامين نيازهاي آنها همه تلاش خود را به انجام رسانند.
تاميني افزود: دغدغه‌هاي اصلي مردم مباحث سياسي نيست و انتظار داريم تا آقاي روحاني با خط‌مشي اعتدال‌گرايانه به اين مباحث پايان دهند و به دغدغه‌هاي اصلي مردم يعني تورم و بيکاري رسيدگي کنند.
اين نماينده مجلس نهم، ادامه داد: متاسفانه هنوز نتوانسته ايم مشکلاتي مثل آلودگي هوا، ريزگردها، فقدان اشتغال، آسيب‌هاي اجتماعي و اعتياد را حل کنيم و بايد فکري اساسي براي حل و رفع آنها داشته باشيم.
نماينده مردم رشت در مجلس نهم، تصريح کرد: هزينه‌هاي حوزه سلامت، دارو و درمان کمرشکن شده اند به نحوي که از اينکه خود را عضو کميسيون بهداشت و درمان بخوانيم، شرم داريم.
وي افزود: از رئيس جمهور منتخب انتظار داريم تا توجه ويژه‌اي به گيلان داشته باشد چرا که در سال‌هاي اخير به اين شهرستان کم توجهي شده است.
تاميني با بيان اينکه برکات نظام اسلامي تا کنون شامل حال گيلان شده است، گفت: قصد سياهنمايي ندارم ولي اين منطقه با جمعيت دو ميليون و نيم زماني که دلارهاي ۷توماني تقسيم مي‌شد و در حالي که در جايگاه دوم صنعت کشور قرار داشت بدل به يک قطب کشاورزي شد که البته کشاورزي نيز در اين منطقه رو به نابودي رفته است و حتي يک کشاورز راضي نمي‌يابيم.
اين نماينده مجلس نهم، افزود: متاسفانه مسافراني که راهي اين ديار مي‌شوند حاصلي به جز آلودگي هوا، بيکاري و ورشکستگي کارخانه‌ها ندارند.
عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس نهم، ادامه داد:‌ گيلان بيشترين نرخ بارندگي را دارد ولي بسياري از روستاهاي اين منطقه آب آشاميدني ندارند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.