نماینده مردم اراک تذکر داد: بیمارستان های اراک دیگر جوابگوی بیماران ناشی از آلودگی هوا نیستند!

نماینده مردم اراک تذکر داد: بیمارستان های اراک دیگر جوابگوی بیماران ناشی از آلودگی هوا نیستند! به گفته عضو کمیسیون امنیت ملی و سیایت خارجی مجلس ، آلودگی هوا در اراک صدای اعتراض مردم را بلند کرده است. آصفری در تذکر شفاهی گفت: بیمارستان های اراک جوابگوی بیماران ناشی از آلودگی هوا نیست. نماینده مردم اراک ، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی طی اظهاراتی بیان کرد: بارها درباره مشکلات ناشی از آلودگی هوای اراک تذکر داده ام. وی افزود: خانم ابتکار رییس سازمان حفاظت از محیط زیست نیز در این باره قول هایی داده اند اما هنوز بعد از 4 ماه اقدام عملی صورت نگرفته است. محمد حسن آصفری که در نشست علنی امروز (چهارشنبه 7 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر شفاهی سخن می گفت افزود: اراک بعنوان ...
26 فوریه, 2014

نماینده مردم اراک تذکر داد: بیمارستان های اراک دیگر جوابگوی بیماران ناشی از آلودگی هوا نیستند!
به گفته عضو کمیسیون امنیت ملی و سیایت خارجی مجلس ، آلودگی هوا در اراک صدای اعتراض مردم را بلند کرده است. آصفری در تذکر شفاهی گفت: بیمارستان های اراک جوابگوی بیماران ناشی از آلودگی هوا نیست.
نماینده مردم اراک ، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی طی اظهاراتی بیان کرد: بارها درباره مشکلات ناشی از آلودگی هوای اراک تذکر داده ام. وی افزود: خانم ابتکار رییس سازمان حفاظت از محیط زیست نیز در این باره قول هایی داده اند اما هنوز بعد از ۴ ماه اقدام عملی صورت نگرفته است.
محمد حسن آصفری که در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۷ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر شفاهی سخن می گفت افزود: اراک بعنوان یکی از شهرهای آلوده آب و هوایی است و مشکلات نشای از آلودگی صدای اعتراض مردم را در آورده و بیمارستان های اراک دیگر جوابگوی بیماران ناشی از آلودگی هوا نیست.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: لطف کنید به آقایان بگویید تا توجه ویژه ای نسبت به رفع آلودگی هوای اراک داشته باشند چرا که روزانه شاهد اعتراض مردم به صورت تلفنی ، حضوری و ارسال پیامک هستیم.
عضو هیأت رئیسه مجلس در پاسخ به این تذکر گفت:‌برخی از کلان شهرها و مراکز استان ها که اراک نمونه بارز آن است با این مشکل مواجه هستند.
محمدحسن ابوترابی فرد با اشاره به آلودگی هوای شهرهایی همچون اصفهان، تهران و خوزستان از دولت و به ویژه سازمان حفاظت محیط زیست خواست تا در یک زمانبندی مشخص راهکاری برای برون رفت از این مشکل ارائه کنند تا موجبات آسایش خاطر مردم فراهم شود.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.