نماینده ماهشهر: آب لوله کشی ماهشهر به هیچ وجه قابل آشامیدن نیست / برخی از روستاها حتی دو ساعت هم آب ندارند

حبیب آقاجری نماینده ماهشهر ، امیدیه و هندیجان ضمن انتقاد از وضعیت تامین آب شرب مردم از طریق شبکه آبرسانی ، اظهار داشت: متاسفانه آب موجود در شبکه های آبرسانی به علت پایین بودن کیفیت به هیچ وجه قابلآشامیدن نیست. آقاجری ضمن تاکید بر مشکلات جدی کمی و کیفی آب آشامیدنی در حوزه ی انتخابیه خود ، تصریح کرد: برخی از روستاهای شهرستانهای ماهشهر ، امیدیه و هندیجان طی 24 ساعت حتی 2 ساعت هم از نعمت آب شرب شبکه آبرسانی بهره مند نیستند. به گفته ی این نماینده مجلس شورای اسلامی ، مردم شهرستانهای مزبور ، هم اکنون به دلیل مشکلات جدی که در آب لوله کشی منطقه وجود دارد ، آب آشامیدنی خود را از طریق آب معدنی و خرید آب تصفیه شده از مراکز تصفیه آب محلی تامین می ...
16 آگوست, 2014

حبیب آقاجری نماینده ماهشهر ، امیدیه و هندیجان ضمن انتقاد از وضعیت تامین آب شرب مردم از طریق شبکه آبرسانی ، اظهار داشت: متاسفانه آب موجود در شبکه های آبرسانی به علت پایین بودن کیفیت به هیچ وجه قابلآشامیدن نیست.
آقاجری ضمن تاکید بر مشکلات جدی کمی و کیفی آب آشامیدنی در حوزه ی انتخابیه خود ، تصریح کرد: برخی از روستاهای شهرستانهای ماهشهر ، امیدیه و هندیجان طی ۲۴ ساعت حتی ۲ ساعت هم از نعمت آب شرب شبکه آبرسانی بهره مند نیستند.

به گفته ی این نماینده مجلس شورای اسلامی ، مردم شهرستانهای مزبور ، هم اکنون به دلیل مشکلات جدی که در آب لوله کشی منطقه وجود دارد ، آب آشامیدنی خود را از طریق آب معدنی و خرید آب تصفیه شده از مراکز تصفیه آب محلی تامین می کنند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.