سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

نماینده ماهشهر: آب لوله کشی ماهشهر به هیچ وجه قابل آشامیدن نیست / برخی از روستاها حتی دو ساعت هم آب ندارند

حبیب آقاجری نماینده ماهشهر ، امیدیه و هندیجان ضمن انتقاد از وضعیت تامین آب شرب مردم از طریق شبکه آبرسانی ، اظهار داشت: متاسفانه آب موجود در شبکه های آبرسانی به علت پایین بودن کیفیت به هیچ وجه قابلآشامیدن نیست. آقاجری ضمن تاکید بر مشکلات جدی کمی و کیفی آب آشامیدنی در حوزه ی انتخابیه خود ، تصریح کرد: برخی از روستاهای شهرستانهای ماهشهر ، امیدیه و هندیجان طی 24 ساعت حتی 2 ساعت هم از نعمت آب شرب شبکه آبرسانی بهره مند نیستند. به گفته ی این نماینده مجلس شورای اسلامی ، مردم شهرستانهای مزبور ، هم اکنون به دلیل مشکلات جدی که در آب لوله کشی منطقه وجود دارد ، آب آشامیدنی خود را از طریق آب معدنی و خرید آب تصفیه شده از مراکز تصفیه آب محلی تامین می ...
16 آگوست, 2014

حبیب آقاجری نماینده ماهشهر ، امیدیه و هندیجان ضمن انتقاد از وضعیت تامین آب شرب مردم از طریق شبکه آبرسانی ، اظهار داشت: متاسفانه آب موجود در شبکه های آبرسانی به علت پایین بودن کیفیت به هیچ وجه قابلآشامیدن نیست.
آقاجری ضمن تاکید بر مشکلات جدی کمی و کیفی آب آشامیدنی در حوزه ی انتخابیه خود ، تصریح کرد: برخی از روستاهای شهرستانهای ماهشهر ، امیدیه و هندیجان طی ۲۴ ساعت حتی ۲ ساعت هم از نعمت آب شرب شبکه آبرسانی بهره مند نیستند.

به گفته ی این نماینده مجلس شورای اسلامی ، مردم شهرستانهای مزبور ، هم اکنون به دلیل مشکلات جدی که در آب لوله کشی منطقه وجود دارد ، آب آشامیدنی خود را از طریق آب معدنی و خرید آب تصفیه شده از مراکز تصفیه آب محلی تامین می کنند.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید