سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

معضل آلودگی هوا و تاثیر آن بر ابتلای کودکان به آلرژی

به گزارش شبکه خبری سلامت نیوز طبق بررسی های جدید محققان ، قرار گرفتن بچه ها در معرض آلودگی هوا در سالهای اول زندگی شان می تواند احتمال ریسک بروز آلرژی و حساسیت به غذا، گرده گیاهان و حیوانات را در آنها افزایش دهد. بر این اساس ، بررسی که بر روی بیش از ۳۵۰۰ خانواده در کانادا صورت گرفته و حساسیت بچه های این خانواده ها به مواد حساسیت زایی که در سگ، گربه، ذرات معلق گرد و غبار ،حشرات موذی، قارچ، شیر، تخم مرغ و بادام زمینی وجود دارند مورد بررسی قرار گرفته است. از طرف دیگر قرارداشتن این بچه ها در معرض هوای آلوده با بررسی میزان گازی که حاصل از آلودگی های ترافیکی است به نام اکسید نیتروژن ، در ...
24 می, 2015

به گزارش شبکه خبری سلامت نیوز طبق بررسی های جدید محققان ، قرار گرفتن بچه ها در معرض آلودگی هوا در سالهای اول زندگی شان می تواند احتمال ریسک بروز آلرژی و حساسیت به غذا، گرده گیاهان و حیوانات را در آنها افزایش دهد.
بر این اساس ، بررسی که بر روی بیش از ۳۵۰۰ خانواده در کانادا صورت گرفته و حساسیت بچه های این خانواده ها به مواد حساسیت زایی که در سگ، گربه، ذرات معلق گرد و غبار ،حشرات موذی، قارچ، شیر، تخم مرغ و بادام زمینی وجود دارند مورد بررسی قرار گرفته است.
از طرف دیگر قرارداشتن این بچه ها در معرض هوای آلوده با بررسی میزان گازی که حاصل از آلودگی های ترافیکی است به نام اکسید نیتروژن ، در محل سکونت آنها تعیین شده است. این مطالعه بیانگر این است که آلودگی هوای ناشی از ترافیک وسایل نقلیه بر افزایش میزان بروز آلرژی و حساسیت در کودکان کم سن و سال بی تاثیر نیست.

لطفا دیدگاه خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟با ما گفتگو کنید